АМПУ продасть всі свої непрофільні активи

5 липня 2017, 12:08
Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з Фондом державного майна (ФДМ) України розпочинає продаж і передачу в управління непрофільних об'єктів, що знаходяться на балансі підприємства

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Переважно це об'єкти соціальної сфери і їх реалізація дозволить Адміністрації зосередитися на своїх основних функціях і акумулювати кошти", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Сьогодні на балансі АМПУ перебувають 22 об'єкти, що не мають ніякого відношення до основного профілю діяльності компанії, але які мають велике значення для місцевих громад. Це - бази відпочинку, музеї, концертні зали тощо.

Серед пріоритетних шляхів передачі об'єктів в управління на основі відкритого конкурсу - оренда і приватизація. У числі найбільш популярних об'єктів, що належать зараз АМПУ, - санаторій-профілакторій Портовик (морський порт Южний), музей порту ім. Де-Волана, концертно-виставковий зал (Одеський морський порт), народний музей історії спорту (Миколаївський морський порт), палац спорту Юність, дитячий оздоровчий комплекс Альбатрос (морський порт Чорноморськ), дитячий оздоровчий комплекс Фрегат (Херсонський морський порт) та інші.

"Зараз готуємо всю необхідну документальну базу для передачі об'єктів; договори оренди, приватизації та інше будуть підписані ФДМ. І, безумовно, АМПУ рекомендуватиме ФДМУ передбачити в них обов'язкове збереження робочих місць і дотримання соціальних гарантій для працівників", - пояснив керівник служби внутрішнього аудиту АМПУ Вадим Штепура.

Показати ще новини
Радіо НВ
X