Агробізнес в Україні: велика гра

19 березня 2018, 10:00
Позиція

Основні тенденції агробізнесу в Україні та потенційні можливості його розвитку

Денис Лисенко, партнер, AEQUO

Денис Лисенко, партнер, AEQUO
Денис Лисенко, партнер, AEQUO Фото:

"Грунтуючись на нашому досвіді, порядок денний гравців аграрного ринку сьогодні формує широка палітра тем: від щоденної боротьби з елементами "чорного" і "сірого" ринку (в питаннях формування і захисту податкового кредиту від часто необгрунтованих претензій фіскальних та правоохоронних органів, а також нев'янучої боротьби з контрафактом) до пошуку креативних і концептуально нових шляхів підвищення операційної ефективності і стратегічного розвитку в сфері AgTech, над чим уже активно працюють як лідери ринку, так і їхні амбітні послідовники".

Відео дня

Анна Бабич, партнер, AEQUO

"Агро – це одна з найбільш динамічних індустрій в області злиттів і поглинань. Активність в основному виявляють великі агрохолдинги, які продовжують нарощувати земельні банки і збільшувати потужності зі зберігання зернових за рахунок малих і середніх господарств".

Юлія Кирпа, партнер, AEQUO

"Створення ринку землі в результаті скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення стане важливим фактором для припливу іноземних інвестицій в агросектор України. Можливість придбання землі у власність інвестором істотно знизить ризик втрати контролю над ключовим активом агробізнесу, підвищить привабливість інвестицій в галузь і кардинально збільшить можливості агрокомпаній для залучення боргового та акціонерного капіталу, як на внутрішніх, так і на міжнародних ринках".

СКАЧАТИ ДОВІДНИК

Авторами довідника є TOP LEAD і Latifundist.

Експертний партнер довідника – юридична фірма AEQUO.


AEQUO названа юридичною фірмою року регіону за версією The Lawyer European Awards 2017, юридичною фірмою року в Україні згідно з Chambers Europe Awards 2016 і однією з найбільш інноваційних юридичних фірм в Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X