Аеропорт Ужгород відновив роботу

15 березня 2019, 15:18

Аеропорт Ужгород прийняв перший регулярний рейс з 2016 року

15 березня аеропорт Ужгород прийняв перший в 2019 році рейс авіакомпанії Мотор Січ. Таким чином, аеропорт відновив обслуговування регулярних рейсів, які не виконувалися сюди з літа 2016 року, повідомляє ЦТС .

Відео дня

Раніше повідомлялося, що авіакомпанія Мотор Січ з 15 березня запустить щотижневі рейси Ужгород-Львів , які будуть виконуватися один раз на тиждень по п'ятницях.

Аеропорт Ужгород припинив приймати регулярні рейси після того, як 16 червня 2016 року минув термін дії міжурядової угоди між Україною і Словаччиною про передачу відповідальності за забезпечення обслуговування повітряного руху та експлуатацію аеропорту Ужгород, оскільки для зльоту і посадки в Ужгороді літаки повинні заходити в повітряний простір Словаччини.

У грудні 2018 року Европейское агентство з безпеки польотів (EASA) видало Украероруху сертифікат відповідності нормам Європейського Союзу. Це, в свою чергу, відкрило можливість отримати права від словацької сторони на управління польотами літаків в повітряному просторі Словаччини.

Показати ще новини
Радіо NV
X