Одеська залізниця підвищує вартість проїзду з 1 червня

29 травня 2019, 17:05
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Тарифи на пасажирські перевезення Одеської залізниці виростуть в середньому на 15,2%

З 1 червня 2019 року підвищується вартість проїзду пасажирів в поїздах приміського сполучення по території Одеської об'єднаної дирекції залізничних перевезень на ділянках Одеса-Вапнярка, Одеса-Балта, Одеса - Білгород-Дністровський, Одеса-Березівка, Подольск-Любашівка, Рені-Етулія і ін. Про це повідомляє ЦТС із посиланням на дані Укрзалізниці.

Відео дня

Тарифи будуть збільшені по відношенню до існуючих в середньому на 15,2%. Після підвищення тарифів, повна вартість квитка в приміському сполученні на території залізничних перевезень встановлена від 11 грн на перших 5 км до 50 грн на 320 км.

Проїзд для дітей у віці від 6 до 14 років, як і раніше складе 75% від вартості проїзду повного квитка для дорослого пасажира. Студенти традиційно будуть користуватися 50% пільгою відповідно до чинного законодавства.

Вартість проїзду пасажирів у приміському сполученні за новими тарифами узгоджена з облдержадміністраціями Одеської та Вінницької областей і визначається в залежності від відстані, згідно з правилами перевезень пасажирів.

В Укрзалізниці зазначили, що основною причиною перегляду тарифів стало систематичне зростання цін на енергоносії, подорожчання матеріалів. Також на збитковість приміського сполучення впливає складна ситуація з компенсацією плати за проїзд пільгових категорій громадян залізничному транспорту від місцевих органів влади.

На Одеській залізниці нагадали, що, незважаючи на значні витрати і серйозні збитки, не було скасовано жодного приміського поїзда.

Раніше в Укрзалізниці назвали найбільш завантажені приміські напрямки.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X