У Києві відкрився ресторан, де взагалі не приймають готівку

29 травня 2019, 16:22

Mastercard і Сушия запустили cashless експеримент

Компанія Mastercard і мережа Сушия запустили безготівковий експеримент: в новому ресторані Сушия у БЦ Астарта в Києві прийматимуть тільки безготівкові платежі. Про це повідомляє прес-служба Mastercard.

Відео дня

Відзначається, що це перший подібний заклад в Україні.

Оплачувати замовлення можна буде картою або за допомогою платіжних пристроїв з NFC, винагороду офіціанту також можна буде залишити тільки у безготівковій формі.

Ресторан також пропонує новий формат самообслуговування Сушия-Експрес.

Cashless експеримент триватиме до 30 червня 2019 року.

"Сьогодні у столиці кожне третє замовлення в кафе і ресторанах оплачується безготівково - платіжною карткою або пристроями з NFC", - відзначили в компанії.

За даними Mastercard, українці найчастіше розраховуються смартфоном у продуктових магазинах, транспорті, на заправках, у кафе і ресторанах.

Максимальний доступ до безготівкових оплат в ресторані забезпечить кіоск самообслуговування, де відвідувачі зможуть поповнити свою банківську карту готівкою або ж отримати нову prepaid-карту, в разі якщо у гостя немає карти для розрахунків.

Раніше повідомлялося, що Mastercard у партнерстві з iPay.ua реалізували новий сервіс для безготівкової оплати чайових в ресторанах Сушия.

Показати ще новини
Радіо НВ
X