В Україні запустили сервіс з безготівкової оплати чайових

11 квітня 2019, 13:56

Mastercard і iPay.ua реалізували новий проект по безготівковій оплаті

Mastercard в партнерстві з iPay.ua реалізували новий сервіс для безготівкової оплати чайових. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Першими закладами, відвідувачі яких можуть залишати чайові офіціантові в безготівковій формі, стали три ресторани мережі Сушія в столичних торгово-розважальних центрах - Smart Plaza, Silver Breeze і Проспект.

Відео дня

Якщо клієнт бажає оплатити винагороду за обслуговування безготівково, офіціант вибирає на платіжному терміналі опцію Оплата з чайовими, вводить свій унікальний номер і суму замовлення в закладі. Після цього термінал запропонує кілька варіантів оплати чайових - фіксований відсоток винагороди (5%, 10% або 15% від вартості замовлення) або будь-яку суму на розсуд самого клієнта.

Оплата проходить двома транзакціями: оплата основного замовлення і оплата чайових. Ніяких додаткових комісій для клієнта при розрахунку та оплаті чайових не нараховується, сума чайових зараховується безпосередньо на банківську карту офіціанта.

"Українці цінують зручність і швидкість безготівкових розрахунків, і оплата без готівки в кафе і ресторанах стала обов'язковою умовою сучасного сервісу: вже кожне третє замовлення в таких закладах в столиці оплачується платіжною карткою або пристроями з NFC. Звична для європейців послуга оплати чайових без готівки дуже очікувана в Україні. Сервіс безготівкової оплати чайових може бути підключений різними українськими банками, які надають послугу торгового еквайрингу", - зазначив Юрій Батхін, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

Для того щоб отримати чайові безготівково, офіціантові потрібно зареєструватися на спеціальному веб-порталі та додати в онлайн-кабінет свою банківську карту будь-якого українського банку. Після реєстрації офіціант отримує унікальний 4-значний номер, який буде служити персональним ідентифікатором для отримання безготівкових чайових. В онлайн-кабінеті офіціант може самостійно управляти своїми картами, змінюючи в разі потреби карту для зарахування винагороди.

Нова система виплати безготівкових чайових має багаторівневу систему управління, яку можна налаштувати під будь-яку структуру закладу: і під окремий заклад харчування, і під широку мережу. Рішення пропонує ряд додаткових унікальних можливостей, наприклад:

- зарахування всіх чайових, зібраних в закладі, на одну банківську карту;

- моніторинг і ведення обліку чайових в розрізі кожного офіціанта, ресторану або всієї мережі;

- настройка відрахування певного відсотка чайових для команди кухарів, який встановлює керівництво закладу і так далі.

На даний момент Mastercard працює над підключенням до сервісу нових закладів і банків-еквайєрів.

Раніше повідомлялося, що Нацбанк вперше оцінив діяльність платіжних систем і розділив їх за ступенем важливості.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X