Dragon Capital продає великого виробника продуктів харчування

27 травня 2019, 11:34

Інвесткомпанія Dragon Capital 27 травня оголосила про продаж всієї своєї частки в компанії Чумак, провідному українському виробнику продуктів харчування.

Компанію купує Delta Wilmar - українська філія Wilmar International, однієї з найбільших агропромислових компаній в Азії.

«Ми раді оголосити про успішний вихід з нашої інвестиції в Чумак. Нам було дуже приємно підтримувати такий чудовий бізнес і команду менеджерів протягом останніх 10 років», - заявив генеральний директор Dragon Capital Томаш Фіала.

Відео дня

Керуючий директор напрямку прямих інвестицій Dragon Capital Андрій Носок підкреслив, що Чумак є одним з найдорожчих споживчих брендів в Україні.

Генеральний директор Delta Wilmar Юрій Голянич зазначив, що покупка Чумака ідеально відповідає стратегії групи, яка передбачає подальшу інтеграцію в харчову промисловість з високою доданою вартістю.

Компанія Чумак була заснована в 1996 році шведськими бізнесменами в Каховці (Херсонська область). Вона виробляє кетчупи, майонез, томатну пасту, соуси і макаронні вироби. Компанія є одним з найбільших переробників томатів в СНД з річною потужністю переробки до 100 тис тонн. Виручка Чумака в 2018 році зросла на 24% і склала майже 1,5 млрд грн. Чистий дохід становив 100,4 млн грн (зріс в 3,5 рази).

З 2008 року Dragon Capital володіла Чумаком спільно зі шведською інвесткомпанією East Capital. На початку 2018 року Антимонопольний комітет України дозволив Dragon Capital отримати контроль над ПрАТ Чумак.

Wilmar International Limited заснована в 1991 році зі штаб-квартирою в Сінгапурі. Компанія є однією з найбільших за ринковою капіталізацією компаній серед тих, які торгуються на Сінгапурській біржі. Діяльність компанії включає виробництво пальмового масла, переробку олійних культур, рафінацію харчових масел, рафінацію цукру, виробництво споживчих товарів, спеціальних жирів, олеохімікатів, біодизеля і добрив. Група має понад 500 заводів і широку дистриб'юторську мережу, що охоплює Китай, Індію, Індонезію і близько 50 інших країн і регіонів. У компаніях групи працюють близько 90 тис. людей різних національностей. В Україні група працює з 2004 року. Її українська філія Delta Wilmar є спільним підприємством Wilmar International Ltd і Delta Exports Pte Ltd, Сінгапур.

Показати ще новини
Радіо НВ
X