«Немає нічого небезпечнішого для справжнього бізнесмена». Співвласник Нової Пошти Клімов заявив, що не збирається йти в політику

21 травня 2019, 09:21

Нова Пошта почала б працювати гірше, якби її співвласники вирішив піти в політику. Про це співвласник компанії В’ячеслав Клімов сказав в інтерв'ю Liga.net.

"На основі чужого досвіду я вважаю, що немає нічого небезпечніше для справжнього бізнесмена, ніж йти у владу. У владу ходило дуже багато бізнесменів і ходять зараз через підставних нардепів. Це одна з причин стану нашої політики", - зазначив він.

Відео дня

Клімов підкреслив, що "90% Верховної Ради зараз - це приховані бізнесмени".

"Це один з ключових проблемних моментів. Поки у Верховній Раді не будуть знаходитися люди, які прийшли туди робити реформи, а не заробляти гроші - нічого не зміниться. Саме тому ні я, ні Володимир [Поперешнюк] принципово не розглядаємо таких перспектив. Якби не дай бог ми пішли у владу, Нова Пошта почала б працювати набагато гірше. Ніхто з нас цього не хоче", - сказав бізнесмен.

Клімов додав, що багато його колег в останні роки були у владі.

"І у мене немає жодного позитивного кейса. Вони всі були звідти вигнані з купою кримінальних справ. Це місце і заняття не для бізнесменів. Чим далі бізнес буде від влади, тим краще", - заявив він.

Показати ще новини
Радіо НВ
X