Visa купила компанію Earthport, що займається транскордонними платежами

20 травня 2019, 14:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Visa Inc. оголосила про придбання компанії Earthport, що надає послуги з проведення транскордонних платежів через найбільшу незалежну мережу ACH (Automated Clearing House).

Про це йдеться в прес-релізі компанії."Наразі компанія Visa надає можливість здійснювати перекази з картки на картку Visa. Завдяки придбанню компанії Earthport Visa зможе забезпечити грошові перекази по всьому світу через єдину мережу Visa не тільки з карти на карту Visa, а й через банківські рахунки приватних осіб, підприємств і урядових установ", - розповіли в Visa.
Відео дня
Зазначається, що завдяки об'єднанню з технологією Earthport можна буде створити рішення для багатьох сценаріїв використання, включаючи перерахування зарплати, а також міжнародні перекази між фізичними особами та компаніями."Наприклад, підрядникам з усього світу, які працюють на міжнародному ринку, необхідно отримувати оплату в їх місцевій валюті. Сьогодні компанія може виплачувати зарплату працівникам за допомогою неефективних, дорогих банківських переказів, які можуть зайняти кілька днів. Завдяки об'єднаним можливостям компаній Visa і Earthport можна швидко і безпечно здійснювати платежі підрядникам і працівникам по всьому світу через єдину мережу Visa", - пояснили в Visa.
Ledger Insights пише, що Visa заплатила за Earthport $321,1 млн. Купити її хотіла також компанія Mastercard, але потім відмовилася від свого наміру та придбала Transfast.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X