Visa запустила нову платформу для створення цифрових платіжних продуктів
Можливості платформи дозволять створювати і бета-тестувати нові платіжні продукти
Visa представила нову платформу з набором бета-версій API, специфікацій та інструментів для розробки для банків-емітентів і їх процесингових центрів. Про це повідомила прес-служба компанії.
"Можливості платформи дозволять створювати і бета-тестувати нові платіжні продукти, створені для споживачів, які активно використовують цифрові технології. Клієнти і партнери компанії зможуть отримати доступ до платформи Visa Next і користуватися новими рішеннями з лінійки продуктів Visa", - заявили у компанії.
Перший набір бета-версій API допоможе клієнтам і партнерам Visa в створенні нових зручних способів використання та контролю коштів у цифровому середовищі. Доступні бета-версії API матимуть наступні функціональні можливості:
- створення нових цифрових карт на вимогу;
- можливість додавати нові або існуючі карти на платформу для створення рішень, які легко об'єднають кілька цифрових послуг Visa;
- миттєва активація і токенізація цифрових акаунтів для платежів онлайн і використання мобільних гаманців;
- підключення на мобільному пристрої споживача функціоналу для безконтактних або QR-платежів з використанням токенів;
- надання клієнтам розширених транзакційних даних за операціями в режимі реального часу або рішення по авторизації, а також оповіщення про вчинені покупки для власника картки;
- випуск додаткових карт до цифрових карток і контроль доступу до коштів у режимі реального часу;
- налаштування незалежного управління коштами для спільного використовуваних цифрових карт.
"Уявіть, що замість того, щоб кожен раз давати готівку своїй дитині на похід в кіно, батьки зможуть за кілька секунд створити цифрову карту Visa на своєму мобільному пристрої і відправити її на телефон своєї дитини, щоб той відразу міг скористатися нею. Батьки зможуть встановити параметри, що визначають, де, коли і скільки часу дитина може користуватися цією карткою, і міняти ці налаштування в будь-який час через мобільний пристрій, - прокоментував Сем Шраугер, старший віце-президент з глобальних рішення для банків і споживачів Visa. - Це всього лише один з прикладів того, як наші партнери та клієнти зможуть використовувати цю платформу".
"Сьогодні споживачі звикли самі налаштовувати роботу численних цифрових сервісів під себе, і Visa повинна дати можливість робити те ж саме зі своїми фінансами", - додав Шраугер.
Visa Next також дозволить створювати інтероперабельні і кастомізовані рішення для тих споживачів по всьому світу, які активно користуються цифровими технологіями. Протягом 2019 року будуть випущені додаткові бета-версії API для налаштування програм лояльності і знижок, а також нові налаштування управління транзакціями.
Раніше повідомлялося, що з квітня 2019 року всі банківські карти VISA повинні випускатися за новими стандартами.
