Visa запустила нову платформу для створення цифрових платіжних продуктів

13 травня 2019, 15:23

Можливості платформи дозволять створювати і бета-тестувати нові платіжні продукти

Visa представила нову платформу з набором бета-версій API, специфікацій та інструментів для розробки для банків-емітентів і їх процесингових центрів. Про це повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

"Можливості платформи дозволять створювати і бета-тестувати нові платіжні продукти, створені для споживачів, які активно використовують цифрові технології. Клієнти і партнери компанії зможуть отримати доступ до платформи Visa Next і користуватися новими рішеннями з лінійки продуктів Visa", - заявили у компанії.

Перший набір бета-версій API допоможе клієнтам і партнерам Visa в створенні нових зручних способів використання та контролю коштів у цифровому середовищі. Доступні бета-версії API матимуть наступні функціональні можливості:

- створення нових цифрових карт на вимогу;

- можливість додавати нові або існуючі карти на платформу для створення рішень, які легко об'єднають кілька цифрових послуг Visa;

- миттєва активація і токенізація цифрових акаунтів для платежів онлайн і використання мобільних гаманців;

- підключення на мобільному пристрої споживача функціоналу для безконтактних або QR-платежів з використанням токенів;

- надання клієнтам розширених транзакційних даних за операціями в режимі реального часу або рішення по авторизації, а також оповіщення про вчинені покупки для власника картки;

- випуск додаткових карт до цифрових карток і контроль доступу до коштів у режимі реального часу;

- налаштування незалежного управління коштами для спільного використовуваних цифрових карт.

"Уявіть, що замість того, щоб кожен раз давати готівку своїй дитині на похід в кіно, батьки зможуть за кілька секунд створити цифрову карту Visa на своєму мобільному пристрої і відправити її на телефон своєї дитини, щоб той відразу міг скористатися нею. Батьки зможуть встановити параметри, що визначають, де, коли і скільки часу дитина може користуватися цією карткою, і міняти ці налаштування в будь-який час через мобільний пристрій, - прокоментував Сем Шраугер, старший віце-президент з глобальних рішення для банків і споживачів Visa. - Це всього лише один з прикладів того, як наші партнери та клієнти зможуть використовувати цю платформу".

"Сьогодні споживачі звикли самі налаштовувати роботу численних цифрових сервісів під себе, і Visa повинна дати можливість робити те ж саме зі своїми фінансами", - додав Шраугер.

Visa Next також дозволить створювати інтероперабельні і кастомізовані рішення для тих споживачів по всьому світу, які активно користуються цифровими технологіями. Протягом 2019 року будуть випущені додаткові бета-версії API для налаштування програм лояльності і знижок, а також нові налаштування управління транзакціями.

Раніше повідомлялося, що з квітня 2019 року всі банківські карти VISA повинні випускатися за новими стандартами.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо NV
X