Суд заборонив Гройсману призначати і звільняти главу Нафтогазу

16 травня 2019, 17:52

Рішення Кабміну про порядок призначення глави Нафтогазу зупинено Окружним адмінсудом

Окружний адміністративний суд визнав протиправним і недійсним постанову Кабінету міністрів №226 від 6 березня, яка наділяє збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови і членів правління Нафтогазу без подання Наглядової ради. Про це йдеться в постанові Окружного адміністративного суду від 14 травня 2019 року, яке є в розпорядженні ЕП.

Відео дня

Суд постановив призупинити дію постанови Кабміну №226 від 6 березня 2019 року, а саме:

"У частині затвердження підпункту 22 пункту 47 Статуту акціонерного товариства НАК Нафтогаз України, згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить обрання та припинення повноважень голови і члена правління;

а також в частині затвердження підпункту 23 пункту 47 Статуту АК, згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить прийняття рішення про відсторонення голови або члена правління від здійснення повноважень та обрання особи, яка буде тимчасово здійснювати повноваження голови правління до набрання рішенням у даній справі законної силу".

Як повідомлялося, 21 березня Кабмін вніс зміни до статуту НАК Нафтогаз України, наділивши збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови і членів правління без подання наглядової ради.

Показати ще новини
Радіо НВ
X