За перший місяць валютної лібералізації українці купили $52 млн онлайн - НБУ

12 березня 2019, 10:35

За перший місяць дії нового валютного регулювання українці придбали через інтернет-банкінг близько $52 млн, а українські компанії уклали понад 100 нових кредитних угод з нерезидентами, повідомляє Національний банк України в Facebook.

"Українці продовжують активно використовувати онлайн-банкінги для купівлі іноземної валюти, адже це зручніше купівлі у касах банківських відділень. Бізнес також користується новими перевагами, зокрема, спрощеною процедурою оформлення кредитів від нерезидентів. Так, за перший місяць дії нового валютного регулювання населення купило в інтернеті близько $52 млн, а українські компанії уклали більше 100 нових кредитних угод з нерезидентами", - розповіли в НБУ.

Відео дня

Крім цього, після скасування ліцензій на інвестиції за кордон як населення, так і бізнес досить активно інвестують в межах електронних лімітів (2 млн євро для юросіб і 50 тис. євро для фізосіб на рік).

Закон про валюту і валютні операції почав діяти 7 лютого. Він передбачає більш 20 послаблень. Зокрема, вдвічі збільшено граничний термін здійснення розрахунків за експортно-імпортними контрактами (до 365 днів), відмінено валютний нагляд за експортно-імпортними операціями до 150 тис. грн і індивідуальні ліцензії на валютні операції. Їх замінила система електронних лімітів.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X