Українська криптовалюта Karbo продовжила падіння

31 травня 2018, 09:55
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

За вчорашній торговий день Karbo показав падіння як щодо біткоїну - на 2,37% з 0,7828 до 0,7643 BTC за 10000 Karbo, так і долара США - на 3,56% з 0,581 до 0,56 USD/KRB. Опитані трейдери впевнені, що сьогоднішній спад - наслідок спекулятивної атаки на Karbo, яка триває з понеділка.

"Подивіться на графік торгів за останній тиждень, хтось цілеспрямовано намагається збити курс ліквідуючи великі позиції кожні 3-4 години. Об'єктивних причин для падіння при цьому я назвати не можу. Навпаки, в першій половині червня Karbo повинні додати на китайську біржу Осtaex. Це приплив грошей не тільки з Китаю, але і з Південної Кореї і Японії, - фактично основи світового крипторинку. Зазвичай токени після потрапляння на азіатський ринок показують мінімум 70-100% тижневого приросту. Очевидно, хтось намагається "вибити" з ринку менш стресостійких тримачів і донабрати позицій", - зазначає криптотрейдер Тарас Середа.

Відео дня

Інші учасники ринку підтверджують слова Середи про те, що хтось навмисно малими обсягами збиває курс на біржах і здійснює великі закупівлі поза біржовим ринком в обсягах на сотні тисяч доларів. Один з трейдерів зізнався, що був посередником в одній з таких угод: "Умова закупівельників - все проводити повз бірж, вони платять хороші комісійні і беруть великими обсягами тому власники "великих гаманців" йдуть на ці угоди, Ви ж бачите що з бірж великі обсяги пішли, хоча попит є", - сказав він на умовах анонімності. І дійсно, за останні чотири дні середньодобовий обсяг продажів впав на біржах з 65 до 15 тис. дол. на добу.

Станом на 30 травня обсяг торгів склав 15 418 USD, що на 43,6% нижче рівня останнього торгового дня (27 356 USD). Так, на тлі загальної невизначеності за основними криптовалютами і ослаблення Karbo в останні дні - більшість учасників ринку вирішили зайняти вичікувальну позицію і тимчасово скоротили обсяги торгівлі.

Karbo - криптовалюта випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30 травня 2016-го зріс з 0,0058 до 0,56 USD/KRB або в 99 разів. Загальна капіталізація ринку криптовалюти станом на 30.05 склала 3,3 млн USD або 455 BTC. Karbo торгується на шести криптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X