У Росії заблокували сайти про криптовалюти

3 листопада 2017, 11:12
Російський регулятор Роскомнадзор заблокував 13 сайтів, що спеціалізуються на торгівлі криптовалютами або поширюють інформацію про них

Про це повідомили у прес-службі відомства, передає RNS.

Крім того, ще з 11 сайтів подібна інформація була видалена. У відомстві зазначили, що більшість таких сайтів розміщені в доменній зоні.com.

Відео дня

Роскомнадзор відзначив, що обмеження доступу до інтернет-ресурсів, що займаються торгівлею криптовалютами або поширюють інформацію про криптовалюти здійснюється на підставі судових рішень, що набули чинності. Досудове блокування подібних сайтів російським законодавством не передбачене.

"На даний момент Роскомнадзором оброблено 22 таких судових рішень. На їх підставі в Єдиний реєстр внесено 24 сайта (або сторінок сайтів). З них, щодо 13 сайтів (або сторінок сайтів) інформація направлена на адресу операторів зв'язку для обмеження доступу до них на території РФ. З інших інтернет-ресурсів заборонена інформація видалена, і вони були виключені з Єдиного реєстру забороненої інформаці", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, що раніше російські чиновники заявляли, що Центробанк РФ спільно з Гепрокуратурою РФ веде роботу щодо обмеження доступу в Росії до закордонних сайтів, які надають послуги з торгівлі криптовалютами і похідними фінансовими інструментами на їх основі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X