Ціна Bitcoin підскочила вище $7350

2 листопада 2017, 16:36
Курс першої і найпопулярнішої на сьогоднішній день криптовалюти Bitcoin (біткоін) не перестає дивувати, ставлячи все нові рекорди

Ще вранці 2 листопада ціна біткоіну впритул наблизилася до позначки у $7000 за монету, а вже до середини дня його курс зріс до $7351. Таким чином, за сьогоднішній день криптовалюта двічі побила свій історичний рекорд. Але, до моменту написання матеріалу, курс дещо опустився і коливався близько $7200 за монету.

Відео дня

Таке різке зростання біткоіну пов'язують, як з продовженням очікувань того, що найбільший у світі оператор ф'ючерсних бірж CME Group може почати торги ф'ючерсами на криптовалюту, так і з тим, що цифрові валюти в цілому набирають широкої популярності у світі. Також 31 жовтня першої криптовалюта виповнилося 9 років.

Дані coindesk/Bitcoin
Дані coindesk/Bitcoin Фото:

Крім того, згідно з біржовими даними coinmarketcap, загальна ринкова вартість біткоіну піднялася вище $118 млрд, а загальна капіталізація криптовалют на даний момент складає трохи більше $191 млрд. Такі цифри також є рекордними як для біткоіну, так і для крипторинку в цілому.

Нагадаємо, що раніше біткоін пережив два так званих хардфорки (поділи ланцюга). Перший стався 1 серпня, у результаті чого утворилися дві криптовалюти - оригінальний Bitcoin (BTC) і новий Bitcoin Cash (BCC/BCH).

Другий - 24 жовтня, коли біткоін знову розділився на дві валюти. На цей раз від оригінального біткоіну відокремився Bitcoin Gold.

Показати ще новини
Радіо NV
X