PayPal почав блокувати користувачів криптовалют

4 грудня 2017, 11:19
Платіжна компанія PayPal почала активно заморожувати облікові записи користувачів, пов'язаних з будь-якою діяльністю, яка стосується криптовалют

Про це повідомляє The Merkle.

Компанія і раніше негативно ставилася до криптовалют і всього, що з ними пов'язано.

Фактично, платформа не захищає ні покупців, ні продавців криптовалют. Зокрема, для тих, хто продає біткоіни, одним з головних ризиків є те, що покупець завжди може вимагати повернути його платіж.

Відео дня

Відтепер деякі користувачі повідомляють, що їхні облікові записи PayPal раптово "заморожені", а гроші заблоковані на 180 днів. Користувачам, що не дотримуються офіційних правил, закривають рахунки без можливості подати апеляцію.

Правилами PayPal передбачено, що компанія може закривати облікові записи користувачів або заморожувати кошти, коли вони вважатимуть це за необхідне. Таке рішення оскаржити не можна.

Більш того, люди, які активно продають будь-яку форму криптовалют через PayPal, тепер вважаються "валютними дилерами або біржами".

Ці постачальники послуг повинні отримувати спеціальний дозвіл, перш ніж використовувати PayPal для платежів. Оскільки жоден з користувачів не намагався отримати такий дозвіл, їхні облікові записи автоматично заблоковані.

Зазначимо, що в Україні статус криптовалют зараз законодавчо не врегульовано. Раніше деякі народні депутати запропонували Верховній Раді легалізувати обіг біткоінів (bitcoin) та інших криптовалют в Україні, зареєструвавши законопроекти №7183 і №7183-1.

Однак регулятор - Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) відмовилася підтримати ці законопроекти в тому вигляді, в якому вони були подані. Комісія звертає увагу на неприпустимість використання терміну "криптовалюта", оскільки за своєю суттю це поняття є результатом фінансового інжинірингу, а не "валютою". НКЦПФР наполягає на доопрацюванні поточної редакції законопроектів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X