Курс української криптовалюти Karbo стрімко виріс

0 коментувати
Karbo закріпився в топ-5 світових монет по добовому курсовому приросту

Karbo закріпився в топ-5 світових монет по добовому курсовому приросту

За вчорашній торговий день Karbo показав стрімке зростання щодо біткоїну - на 18,4% з 0,6012 до 0,7116 BTC за 10000 Karbo.

З огляду на незначного ослаблення біткоїну (-1,6%), зростання Karbo в доларовому еквіваленті був незначно нижчим і становив 16,5%. За даними агрегатора Coinmarketcap, дані показники дозволили Karbo вчора закріпитися в топ-5 світових монет по добовому курсовому приросту.

За словами опитаних трейдерів, курсове зростання Karbo зараз відбувається в основному за рахунок припливу капіталу від кваліфікованих інвесторів, які очікують додавання монети на нову східно-європейську криптобіржу - Куну. Передбачається, що з огляду на інфраструктурних особливостей біржі, а саме - синхронізації торгових акаунтів з банківськими рахунками, планований лістинг істотно спростить приплив роздрібного інвестора. Це повинно збільшити ліквідність монети і залучити в неї головного користувача - великий капітал з реального сектора.

"В першу чергу, Karbo - це інструмент для здійснення перекладів з підвищеною анонімністю. Ні технологічних причин для того, щоб його загальна капіталізація поступалася лідеру в даному сегменті ринку - Monero майже в 1000 разів. Така ситуація викликана тільки тим, що обсягу щоденних торгів по Karbo поки недостатнього для того, щоб великий капітал міг використовувати його для перекладів, не впливаючи при цьому на курс. Якщо після лістингу на Куні вдасться залучити більше роздрібних інвесторів і середньодобовий обсяг торгів виросте хоча б до $30-40 тис. - це автоматично призведе і до притоку корпоративних клієнтів", - розповів криптотрейдер Тарас Середа.

Станом на 26 червня середньодобовий обсяг торгів склав $50,2 тис., що на 211% вище рівні попереднього торгового дня ($16,1 тис.). В розрізі бірж, 37,3% торгів довелося на біржу TradeOgre, 34,7% на Livecoin і 19% на Криптопію.


Karbo - криптовалюта, випущена в обіг 30 травня 2016 року, що дозволяє проводити анонімні електронні транзакції. Курс Karbo з 30.05.2016 виріс з 0,0058 до 0,4397 $/KRB або в 76 рази. Загальна капіталізація ринку криптовалюта Karbo станом на 26.06 склала 2,7 $млн. Або 434 BTC. Karbo торгується на шести кріптобіржах: Cryptopia, BTC Trade UA, Livecoin, Crex24, TradeOgre і Altex.exchange.

 

 


Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Фінанси ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: