Кабмін припинив повноваження членів наглядових рад Ощадбанку і Укрексімбанку, яких не погодив Нацбанк

1 жовтня 2019, 09:25

Кабмін на засіданні 29 вересня припинив повноваження членів наглядових рад Ощадбанку і Укрексімбанку, заміни яких вимагає Національний банк.

Розпорядженням № 877-р припинені повноваження Пауля Торстена, який очолював наглядову раду Укрексімбанку. Розпорядженням № 878-р Кабмін припинив повноваження членів наглядової ради Ощадбанку Шевкі Аджунера (очолював наглядову раду), Олексія Грінченка, Даніеля Білака, Дмитра Власова і Олексія Резнікова.

Відео дня

Нагадаємо, кандидатури більшості членів наглядової ради Ощадбанку Нацбанк відхилив 15 серпня. У наглядовій раді назвали рішення кваліфікаційної комісії НБУ упередженим і необ'єктивним. Члени наглядової ради прийшли до висновку, що його причиною стало "невдоволення деяких членів комісії НБУ недавнім рішенням ради продовжити трудовий контракт з головою правління Ощадбанку Андрієм Пишним". Аджунер подав позов до Нацбанку.

Кандидатуру Торстена НБУ відхилив 20 серпня. Виконавчий директор Центру протидії корупції Дар'я Каленюк заявляла, що він «довгий час працював довіреною особою в родині Азарових і у [олігарха Сергія] Курченка».

Показати ще новини
Радіо NV
X