Хакери вкрали криптовалюту на $31 млн

21 листопада 2017, 16:15
Компанія Tether, що підтримує криптовалюту USDT з твердою прив'язкою до долара США, заявила, що в результаті хакерського злому її системи вкрадені майже $31 млн

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що невідомий зловмисник зламав гаманець Tether Treasury і викрав токенізованих доларів на $30,95 млн. 19 листопада ці кошти були відправлені на неавторизовану біткоін-адресу.

Відео дня

"Оскільки Tether є емітентом керованого активу USDT, ми не викупимо жодного з вкрадених токенів, а поки ми займаємося відновними роботами, щоб перешкодити їм увійти в екосистему криптовалюта", - йдеться в повідомленні.

Компанія стверджує, що на випуск Tether атака ніяк не вплинула - токени, що залишилися, повністю підкріплені активами з резерву.

Компанія також опублікувала адресу, на якій хакер зберігає вкрадені кошти. Користувачам рекомендується не брати з нього токени - вони вже позначені в системі, тому скористатися ними не вийде.

Команда пообіцяла випустити нову версію програмного забезпечення Omni Core, яке використовується в токенах Tether, щоб заблокувати вкрадені кошти. Таким чином, щоб вирішити проблему, Tether збирається провести терміновий хардфорк (поділ ланцюга криптовалюти).

Деякі криптовалютні біржі, в тому числі Huobi.Pro і OKEx, припинили торгівлю токенами Tether.


Криптовалюта Tether спочатку була запущена під ім'ям Realcoin, а потім перейменована в Tether. Вона прагнула стати засобом для заміщення долара США, а також призначалася для зручного переміщення між біржами.

Показати ще новини
Радіо NV
X