В НБУ заявили про психологічний та фізичний тиск на Гонтареву

5 вересня 2019, 14:12

Низка останніх інцидентів, які сталися з Валерією Гонтаревою та її сім'єю у Лондоні та Києві, може свідчити про наявність організованого та цілеспрямованого психологічного та фізичного тиску на неї.

Про це заявили в правлінні НБУ, коментар якого опубліковано на сторінці регулятора в Facebook.

«Ми розцінюємо це як реальну загрозу особистій недоторканності посадовців регулятора, які здійснювали та продовжують здійснювати реформи фінансового сектору, і намагання в такий спосіб підірвати спроможність центрального банку виконувати своє призначення — забезпечувати цінову та фінансову стабільність як фундаменту для стійкого економічного зростання», — йдеться в повідомленні.

Відео дня

Правління НБУ закликало правоохоронні органи «забезпечити проведення оперативного неупередженого розслідування цих інцидентів та притягнути винуватців до відповідальності, забезпечити захист життя та здоров’я ексголови НБУ, поточного керівництва і працівників Національного банку як конституційних прав кожного українця».

Нагадаємо, 30 серпня ексголова НБУ повідомила, що її збив автомобіль в центрі Лондона. В зв’язку з цим з понеділка вона перебуває в лікарні.

Вчора стало відомо, що Печерський райсуд Києва ухвалою від 27 серпня дозволив Державному бюро розслідувань силовий привід Гонтаревої на допит у справі про зловживання службовим становищем членами правління Нацбанку.

Сьогодні Гонтарева повідомила, що у ніч на 5 вересня невідомі облили бензином і підпалили автомобіль, зареєстрований на її невістку, яку також звати Валерія Гонтарева.

Показати ще новини
Радіо NV
X