Дубілет виграв суд проти Приватбанку

11 липня 2018, 13:57

Апеляційний суд Києва 19 червня зобов'язав Приватбанк спростувати звинувачення на адресу колишнього голови правління банку Олександра Дубілета.

Про це свідчать матеріали суду, пише FinClub.

Зокрема, банк зобов'язаний спростувати слова вже колишнього голови правління Олександра Шлапака, озвучені під час прес-конференції 4 липня 2017 року.

Відео дня

Тоді Шлапак сказав, що напередодні націоналізації Дубілет "перевищив повноваження під час видачі 36 кредитів" (йдеться про трансформацію кредитного портфеля).

Зазначається, що 5 квітня суд зобов'язав Приватбанк спростувати цю заяву на своєму сайті, а 19 червня Апеляційний суд відхилив скаргу банку.

Відповідачем за позовом, крім Приватбанку, є інформаційне агентство Інтерфакс-Україна, тоді як Шлапак числиться третьою особою.

Судом встановлено, що відеозапис прес-конференції переглянуло 4 202 людей, тобто зазначена інформація набула поширення серед значної кількості людей.

При цьому на момент прес-конференції Дубілет не був підозрюваним або обвинуваченим у кримінальному провадженні за фактом перевищення ним повноважень на посаді голови правління банку. Тому суд вважає озвучену інформацію передчасною.

У зв'язку з цим суд відмовив банку в перегляді рішення.

Нагадаємо, що у вересні минулого року Дубілет подав позов до Приватбанку про захист честі, гідності та ділової репутації.


18 грудня 2016 року Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження держави в капітал Приватбанку.

Згідно з цим рішенням, держава в особі Міністерства фінансів стала власником 100% акцій, а Приватбанк був докапіталізуваний на суму 116,8 млрд грн.

3 липня 2017 року Міністерство фінансів України вирішив докапіталізувати Приватбанк ще на 38,6 млрд грн. Перший транш у 22,5 млрд грн було надано банку в липні 2017 року, другий на 16 млрд грн - у грудні.

Показати ще новини
Радіо NV
X