Банк Morgan Stanley припиняє діяльність у РФ

7 травня 2019, 10:34

Група Morgan Stanley планує відмовитися від російських банківської, брокерської та депозитарної ліцензій і добровільно ліквідувати відповідні бізнес-підрозділи в РФ

Банк Morgan Stanley має намір на початку 2020 року припинити свою діяльність в Росії. Про це повідомляє РБК з посиланням на фінансову звітність організації.

У документі, опублікованому ТОВ Морган Стенлі Банк, вказується, що в першому кварталі 2020 року фінансова організація має намір подати в Банк Росії заяву про припинення діяльності.

Відео дня

"Група планує відмовитися від банківської, брокерської та депозитарної ліцензій і добровільно ліквідувати відповідні бізнес-підрозділи", - сказано в документі.

Про намір Morgan Stanley скоротити присутність в Росії стало відомо в грудні 2018 року. Тоді співрозмовники агентства Bloomberg в банку повідомили, що частина скорочуваних у Москві працівників Morgan Stanley просто звільнять, тоді як інші будуть переведені на роботу в Лондон.

Банк Morgan Stanley відкрив представництво в Росії в 1994 році, в 2005-му ТОВ Морган Стенлі Банк отримало ліцензію на здійснення банківської діяльності, а також ліцензії професійного учасника ринку цінних паперів на дилерську, брокерську та депозитарну діяльність.

У 2008 році Морган Стенлі Банк отримав безстрокову брокерську ліцензію, а також безстрокові ліцензії на дилерську та депозитарну діяльність. Наразі основні напрямки роботи банку - конверсійні операції, операції на грошовому ринку, з цінними паперами та похідними фінансовими інструментами, надання інвестиційно-фінансових послуг клієнтам (злиття і поглинання, первинне розміщення акцій тощо).

Раніше повідомлялося, що аналітики Morgan Stanley спрогнозували, яким буде курс гривні в 2019-2020 роках.

Показати ще новини
Радіо NV
X