На оператора МТС знову позиваються до суду

4 жовтня 2016, 13:35
Платинум Банк подав касацію на рішення суду, яке зобов’язує фінустанову повернути МТС депозити на ₴250 млн

Платинум Банк, який пов'язують із бізнесменом Борисом Кауфманом, подав касаційну скаргу до Вищого господарського суду України (ВГСУ) на постанову Київського апеляційного господарського суду (КАГС) від 23 вересня 2016 року по справі № 910/30487/15, яка залишила в силі рішення суду першої інстанції.

Відео дня

Про це НВ Бізнес повідомив керівник зв’язків з громадськістю банка Ігор Мельніков.

«Оскільки справа розглядається в судах, банк утримуватиметься від будь-яких публічних коментарів про комерційний спір з МТС до вирішення спору остаточно», – заявив він.

У вересні КАГС відхилив позов Платинум Банку і залишив в силі рішення Господарського суду від 24 грудня 2015 року, яким було задоволено звернення мобільного оператора МТС Україна (ТМ Vodafone) про стягнення зі фінустанови ₴250 млн.

Банк має заборгованість перед оператором стільникового зв’язку по трьох депозитах, розміщених у четвертому кварталі 2014 року: на ₴100 млн (під 21,5% річних) на ₴70 млн (під 22%) та ₴80 млн (під 23%).

Вклади пролонгувалися до кінця 2015-го. Коли ж МТС вирішив повернути свої кошти – банк відмовився їх видати. Суд першої інстанції задовільнив позов МТС Україна та зобов’язав банк повернути вклад, однак юристи банку не погодилися із рішенням, посилаючись на те, що суд розглянув справу «при неповному з’ясуванню обставин».

З липня по вересень 2016 року мобільний оператор намагався через суд зобов’язати Національний банк визнати фінустанову неплатоспроможною, звинувативши НБУ у бездіяльності щодо повернення боргів Платинум Банком. Проте цей суд, МТС програв.

Показати ще новини
Радіо НВ
X