Clearstream приєднає Україну до своєї мережі 27 травня — НБУ

22 травня 2019, 17:52

Міжнародний центральний депозитарій цінних паперів Clearstream 27 травня приєднає український ринок до своєї мережі через рахунок, відкритий в депозитарії Національного банку, повідомляє прес-служба НБУ.

Clearstream, який входить до групи Deutsche Borse Group, зробить українські державні цінні папери доступними в своїй системі розрахунків. Банком-кореспондентом і оператором цього рахунку в Україні виступатиме Citibank.

Відео дня

"Спільна ініціатива сприятиме збільшенню попиту на облігації внутрішньої державної позики (ОВДП), підвищенню їх ліквідності та привабливості на міжнародному ринку капіталу. Таким чином, український Уряд розширить джерела довгострокового фінансування і зможе знизити вартість запозичень", - відзначили в прес-службі регулятора.

Ян Віллемс, керівник відділу глобальних ринків Clearstream, заявив, що депозитарій з нетерпінням чекає приєднання українського ринку до мережі його міжнародних клієнтів.

"Можливість вийти на ринки, що розвиваються, такі як Україна, через стабільну пост-торговельну інфраструктуру є дуже привабливою для інвесторів у всьому світі. Україна, яка тепер є частиною нашої глобальної мережі, відкриває їм нові інвестиційні та фінансові можливості", - підкреслив він.

Нагадаємо, Clearstream і депозитарій Національного банку України вели переговори про встановлення між структурами так званого "лінка" з початку 2017 року. 13 березня Clearstream і НБУ підписали угоду про кореспондентські відносини.

Показати ще новини
Радіо НВ
X