Зарплатні складнощі

9 листопада 2018, 09:00

Зарплата для більшості українців – це така загадкова річ, яка працює за принципом "Гроші були й будуть, але їх ніколи немає".

Принаймні, для більшості великих населених пунктів і України в цілому з року в рік спрацьовує закономірність – очікувана заробітна плата завжди вище пропозицій роботодавців. Тобто в резюме претендентів вказують суми, що перевищують пропоновані роботодавцями зарплати на аналогічних або схожих вакансіях.

Відео дня

З одного боку, ситуація, що склалася в ці роки, вже стала звичною. З іншого – розуміння того, що в середньому роботодавці в останні пару років підвищують зарплату своїм співробітникам на 12-14% при тому, що навіть офіційна інфляція перевищує цю цифру або "вкладається" в цей "коридор", корелює з усвідомленням шукачами роботи непривабливого факту – гідну прибавку в більшості випадків можна отримати тільки зі зміною місця роботи.

Хоча, якщо дотримати об'єктивність, все не так похмуро. Як видно з діаграми, роботодавці намагаються піднімати зарплати хоча б у вакансіях, оскільки при підборі конкуренція за трудові ресурси більш наочна. На що слід звернути увагу бажаючим змінити роботу – заробітні плати у вакансіях, що більш-менш приростають протягом року, мають стійкий тренд скачкоподыбного зростання при переході з календарного року в новий рік – якщо порівняти, наприклад, пропоновані зарплати в 4 кварталі 2017 року та 1 кварталі 2018 року – різниця буде більш істотна, ніж між кварталами протягом року. Тому для кандидатів, орієнтованих більш на винагороду, ніж на інші складові нової роботи, слід взяти це до уваги. І враховувати не тільки абсолютне значення заробітної плати, а й співвідношення "ціна-якість" – тобто не тільки розмір винагороди, а й необхідний для його отримання обсяг робіт. Є чимала кількість вакансій, зарплата в яких не викликає захоплення, однак при більш уважному прочитанні з'ясовується, що за одиницю виконаних робіт можна отримати винагороду більше, ніж в більш апетитних за зарплатою пропозиціях.

Причина підвищення пріоритетності зарплати над іншими факторами при пошуку роботи стає очевидною, якщо подивитися, як виріс розрив між очікуваною і пропонованою заробітної платою. Тобто пропозиції роботодавців, хоч і приростають, та не встигають за зростанням розміру очікуваної зарплати. Очевидно, що і шукачам роботи, і роботодавцям доведеться приходити до компромісу – що ще, крім розміру заробітної плати, може їх об'єднати для успішної співпраці.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X