Зарплати ТОП-ів в Україні

15 серпня 2017, 11:27
Заробітні плати управлінців вищої ланки в Україні істотно відрізняються від середньої заробітної плати різних спеціалістів по країні загалом

Аналіз бази вакансій і резюме Міжнародного кадрового порталу hh.ua , а також опитування роботодавців та пошукачів за перше півріччя 2017 року демонструють тенденцію, що зарплатна вилка по українському ринку праці досить велика. І рівень пропонованої та очікуваної фінансової винагороди за роботу залежить від низки факторів: починаючи від сфери діяльності підприємства і завершуючи обсягом функціональних обов'язків, які виконує фахівець.

Відео дня

Динаміка зарплат демонструє, що у першому півріччі 2017 року рівень заробітної плати топ-ів коливався у межах 20-30 тисяч гривень, у той час, як середня зарплата по країні – у межах 8-10 тисяч гривень.

Значний внесок у такий середній показник зарплат топ-менеджменту вклали заробітні плати, які пропонуються керівникам у столиці. Разом із тим, у Києві зарплати топ-ів відрізнялися у рази від місяця до місяця, що у свою чергу залежало від наявності цікавих і високооплачуваних пропозицій.

Якщо говорити про зарплатні пропозиції для топ-менеджменту по регіонах, то ситуація, як і в цілому по ринку в країні, досить різноманітна і залежить від багатьох деталей. Динаміка за січень-липень 2017 року по областям показує, що у рамках цього періоду пропозиції для управлінців з найбільш високим рівнем оплати були у Харківській області, у той час, як значно нижча оплата пропонувалася у Запорізькій та Львівській областях.

При цьому, досить традиційно для українського ринку праці сфера топ-менеджменту входить в ТОП-5 сфер з найвищою конкуренцією.

Показати ще новини
Радіо NV
X