Вся увага на Amazon

26 квітня 2018, 11:40
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

"Летаргічний" понеділок був, дійсно, не показовим! До середини тижня все закрутилося набагато швидше. Вівторкове падіння продовжилося і на початку торгової сесії в середу, на тлі зростання прибутковості 10-річних US treasuries. Вперше за чотири роки ставки перевищили 3% і закінчили вчорашній день на позначці 3.02%. Дворічні додали лише 3 бп, до 2.49%, збільшивши спред до 51 бп, надаючи кривій прибутковості традиційну форму. Але, в остаточному підсумку, зростання прибутковості було сприйняте інвесторами без особливого ажіотажу. Зрештою, причиною зростання ставок є зростання економіки. До середини сесії все заспокоїлося, індекси повернулися в "зелену зону" і день закінчився змішаними результатами: S&P 500 (+ 0.18%); Dow Jones (+ 0.25%) і Nasdaq (-0.05%).

Відео дня

Головною причиною для оптимізму стали квартальні результати компаній. Насамперед, до відкриття, порадував Boeing (+ 4.19%), результати якого перевершили очікування аналітиків і задали тон в секторі промислових компаній. В цілому, 9 з 11 секторів S & P, крім фінансів і нерухомості, закінчили день зростанням, хоча й незначним.

Ф'ючерси на WTI зросли на 0.5% до $68.05 за барель, золото впало до $1,321.80 за унцію.

Але! Головною подією дня, безумовно, стало оголошення квартальних результатів Facebook. Пікантності ситуації додавав той факт, що протягом кварталу компанія весь час перебувала в центрі суспільної уваги, через скандал з даними, які були використані для маніпуляції виборами. Головна інтрига полягала в тому, наскільки скандал вдарив по здатності Facebook заробляти гроші і розвиватися!

І Facebook порадував! Чистий прибуток на одну акцію склав $1.69, а виручка досягла $11.97 мільярда, що було значно вище очікуваних, відповідно, $1.35 і $11.4 мільярда. Також, компанія перевершила очікування, з точки зору кількості активних користувачів – 2.2 мільярда, в порівнянні з очікуваними 2.19 і 2.13 в минулому кварталі. Важко уявити, але лише за квартал передплатниками компанії стало населення майже двох таких країн, як Україна. Щоб заспокоїти інвесторів Цукерберг у своєму виступі пообіцяв посилити контроль за безпекою даних і змістом постів. Ну, а в кінці виступу зробив пігулку зовсім солодкою, оголосивши про те, що $9 мільярдів будуть асигновані на зворотний викуп акцій. Ринок щасливий і на позабіржовому ринку акції Facebook виросли на (+ 7.33%).

Маю велику надію, що результати Facebook послужать хорошим "розгоном" для сьогоднішньої торгової сесії.

Чого чекати сьогодні, в четвер

Як вчора Facebook, так сьогодні головною подією дня стане Amazon (AMZN), рапортують після закриття торгів. Ключові моменти, що хвилюють інвесторів: фінансові результати компанії, інтеграція з Whole Foods, купленою влітку 2017 за $14 мільярдів, пошук нового офісу і серйозність звинувачень Трампа про "особливі" відносини Amazon з американською поштовою службою.

З інших великих імен, до відкриття свої результати оприлюднять:

PepsiCo (PEP), Time Warner (TWX), American Airlines (AAL), UPS (UPS), General Motors (GM) і Dominos Pizza (DPZ).

Після закриття: Microsoft (MSFT), Expedia (EXPE), Western Digital (WDC) і Starbucks (SBUX).

Самі бачите, що список на сьогодні – ого-го !!! Нудно не буде!

З економічних новин нас чекають традиційний звіт про нові заявки щодо безробіття (230 тис., у порівнянні з 232 тис. минулого тижня), березневий торговий баланс (очікується зменшення дефіциту з - $75.4 млрд, в лютому, до - $74.5 млрд, в березні ) і дані про замовлення товарів довгострокового використання (+ 1.7% в порівнянні з + 3.1%, в лютому).

Тож, в цілому, економіка сильна, а результати компаній чудові. Але, чи буде цього достатньо, щоб переконати інвесторів штовхати ринок далі вгору. І чи не почнуть вони шукати проблеми і виправдання, щоб почати продавати?!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X