Вишенька на торті виявилася зіпсованою

26 жовтня 2018, 13:00

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Протягом усього дня інвестори були сповнені оптимізму, насолоджуючись відмінними результатами компаній. Ціни на акції Microsoft, Twitter, Tesla, Ford, Visa, Comcast, American Airlines і Whirlpool стрімко рухалися "на північ", заповнюючи втрати, яких інвестори зазнали в середу.

Відео дня

Навіть більше, очікування результатів Alphabet і Amazon, гігантів ринку, його головної рушійної сили останніми роками, робило день ще святковішим і дало можливість усім основним індексам закритися значним підвищенням: S&P 500 (+1.86%), Dow Jones (+1.63%), Nasdaq (+2.95%).

Але, "вишенька на торті" виявилася зіпсованою. Ні Alphabet, ні Amazon не змогли повністю виправдати очікування інвесторів, продемонструвавши відмінні EPS, але не дотягнувши до прогнозованих значень з виторгу. Як наслідок, після закриття торгів ціна стрімко пішла вниз – Alphabet втрачав до (-5%), а Amazon до (-9%).

Комусь такий поворот, звісно, зіпсував свято, але комусь і навпаки. В останні місяці саме очікування квартальних результатів було чи не єдиним джерелом позитиву, а тепер, схоже, і він вичерпався. І це означає, що ринок, найімовірніше, переходить у фазу зниження, а значить через якийсь час повинні з'явитися відмінні можливості для входу.

Тільки 1 з 11 секторів S&P 500 завершив день у "мінусі": комунальні підприємства (-1.50%). В очікуванні хороших результатів гігантів FANG лідерами зростання стали споживчі товари не першої необхідності (+3.41%), технологічний сектор (+3.32%) і комунікації (+2.67%).

Грудневі ф'ючерси на WTI зросли на (+0.8%), до $67.33.

Прибутковість US Treasuries, практично, не змінилася. Десятирічні додали 1 бп, дотягнувши до 3.14%. Дворічні не змінилися і торгуються на рівні 2.86%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.21%), до позначки 96.38. Це найвище значення за останні два місяці. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1369.

Ф'ючерси на золото торгуються на рівні $1,235.6, за унцію.

Чого чекати сьогодні, у п'ятницю

Звісно ж, наслідків "промаху" Amazon і Alphabet. Ф'ючерси на основні американські індекси "в червоному". Закономірно, що два технологічні гіганти тягнуть за собою вниз увесь ринок. У першу чергу, звісно ж, сьогодні будуть страждати вчорашні переможці – сектор споживчих товарів не першої необхідності, куди входить Amazon, і технологічний сектор, що включає Alphabet. Малоймовірно, щоб Moody's, Philips 66 і Colgate-Palmolive, які рапортують про результати сьогодні, змогли переломити негативні настрої інвесторів.

А ось перша оцінка ВВП США за третій квартал, яку буде оголошено сьогодні до відкриття торгів, цілком може підсолодити пілюлю. Очікується, що в річному вимірі зростання економіки становитиме 3.3%, що саме по собі є відмінним результатом, але все-таки нижче ніж 4.2% у другому кварталі. Цікаво, якщо станеться промашка і на цьому фронті, то до яких наслідків це може призвести?!

У будь-якому разі, чим би не закінчився день і весь тиждень, зрозуміло одне – ми вступаємо в новий турбулентний період, чекаємо підвищеної волатильності і готуємося, хто заробляти на зниженні, а хто просто чекати нової можливості для входу в ринок.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Гарних усім вихідних і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X