У фокусі уваги Starbucks

10 жовтня 2018, 11:03

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Вчора вся увага була зосереджена на ринку облігацій, що відкрився після святкового понеділка. На початку торгів прибутковість десятирічних US Treasuries зросла до 3.25%, це найвище значення за останні сім років. Пізніше, протягом торговельної сесії, інвестори почали купувати і день завершився на рівні 3.21%. Прибутковість тридцятирічних, за даними Bloomberg, на поточний момент становить – 3.37%, дворічних – 2.89%.

Відео дня

Чи достатньо цього, щоб інвестори масово перекинулися з акцій в облігації?! Схоже, що ні. Найімовірніше, неможливо назвати магічне число, коли інвестори починають віддавати більшу перевагу облігаціям, порівняно з акціями, але, наприклад, на думку Bank of America Merrill Lynch: "5% – це рівень, за якого апетит Wall Street до акцій досягне піку". До речі, за прогнозами банку, 5% – це рівень зростання S&P 500 на наступне десятиліття.

Той факт, що ринок облігацій знайшов підтримку і розпродаж сповільнився/зупинився, позначився на ринку акцій. Основні індекси завершили день без особливих втрат, а деякі навіть у невеликому виграші: S&P 500 (-0.14%), Dow Jones (-0.21%), Nasdaq (+ 0.03%).

Серед переможців на ринку акцій вчора були Walmart (+2.52%) і Starbucks (+2.07%). На думку Deutsche Bank, який підвищив рекомендацію з "Тримати" до "Купувати", Walmart "починає пожинати плоди багаторічних інвестицій в електронні канали продажів, і компанія в змозі збільшити частку ринку в сегменті продуктів харчування".

Що стосується Starbucks, то акції виросли після того, як стало відомо, що Bill Ackman, один із знаменитих портфельних управляючих, став великим акціонером компанії з часткою, що оцінюється в $900 мільйонів.

6 з 11 секторів S&P завершили день зниженням. Найбільше постраждали сировинні компанії (-3.40%) після того, як компанія PPG, виробник спеціальних хімічних продуктів, зокрема фарб і різного роду покриття, попередила про погіршення фінансових результатів у третьому кварталі, як наслідок зростання витрат і зниження попиту в Китаї, Європі та США. У трійку невдах також увійшли промислові (-1.51%) і фінансові компанії (-0.34%). Серед переможців: нерухомість (+0.38%); сектор комунальних послуг (+0.42%) і енергетика (+0.99%).

Листопадові ф'ючерси на WTI зросли на (+0.9%), до $74.96 за барель. Причина – частина виробництва в Мексиканській затоці була зупинена через наближення урагану Мichael.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.29%) до позначки 95.72. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1494.

Ф'ючерси на золото не змінилися і торгуються на рівні $1,193.7, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Ніяких доленосних новин не очікується. Хіба що, будуть оприлюднені дані про ціни виробників, за вересень. Очікується, що вони виростуть на 0.2%, після падіння на 0.1%, у серпні.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X