Турбулентність, пристебніть ремені

24 жовтня 2018, 12:00

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Корпоративні результати, оголошені до відкриття торгів, не порадували. А якщо вже зовсім правду, то 3M (-4.38%) і Caterpillar (-7.56%) розчарували, що, в кінцевому підсумку, позначилося на результатах як індустріального сектора (-1.60%), так і всього ринку. І хоча гірку пілюлю підсолодили McDonald's (+6.31%) і Verizon (+4.06%), результати яких перевершили очікування інвесторів, день все одно почався з провалу. І тільки до середини торгів падіння загальмувалося. Інвестори, мабуть, вирішили, що ринок "перепроданий", і знову почали купувати. У цілому ж день завершився лише невеликими втратами: S&P 500 (-0.55%), Dow Jones (-0.50%), Nasdaq (-0.42%).

Відео дня

Лише 3 з 11 секторів S&P 500 завершили день у "зеленій" зоні: нерухомість (+ 0.69%), споживчі товари не першої необхідності (+0.41%) і комунікації (+0.40%). Більше за інших постраждали сировинні компанії (-1.15%), індустріальні (-1.60%) і енергетика (-2.67%).

Листопадові ф'ючерси на WTI впали на (-4.2%), до $66.53, за барель після того, як Саудівська Аравія заявила, що буде поводитись "відповідально" щодо постачання нафти. Нинішня ціна на нафту – найнижча, починаючи з серпня.

Прибутковість US Treasuries знизилася. Після того, як на початку торгів інвестори почали позбавлятися від акцій, облігації почали зростати в ціні і прибутковість 10-річних знизилася аж на 8 бп. Щоправда, потім все почало повертатися у спокійне русло і до закриття прибутковість десятирічних знизилася лише на 3 бп, до 3.17%. Дворічні втратили 2 бп і торгуються на рівні 2.88%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.15%), до позначки 95.61. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1461.

Ф'ючерси на золото зросли на (+1.0%) і торгуються на рівні $1,236.8, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Ще один день дуже важливих квартальних результатів. Сьогодні в центрі уваги Microsoft, Boeing, UPS, AT & T, Visa, Ford, AMD і Whirlpool. Що за компанії! Що за імена! За результатами кожної з них можна судити про те, що відбувається в світі.

Boeing є лакмусовим папірцем для оцінки стану американо-китайських торгових відносин. AMD – один з найбільш торгованих паперів на ринку, Microsoft – відмінний індикатор стану справ у технологічному секторі. На тлі наявних високих очікувань варто комусь із них хоч трохи оступитися і ринки знову будуть "у червоному", адже корпоративні результати – це зараз головний фактор, який тримає ринок на плаву.

З економічних даних сьогодні заплановано звіт про результати промислового сектора і сектора послуг у США, а також дані про продаж будинків на первинному ринку і динаміку цін на нерухомість.

Від такої кількості важливої інформації аж дух захоплює, але з огляду на стан ринку і настрої інвесторів, коливань не уникнути. Схоже, ми вже увійшли в зону турбулентності і потрібно пристібати ремені.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X