Люди хаосу в бізнесі. Як направити енергію трикстерів на користь справи

21 квітня 2019, 09:30

Ви не любите трикстерів? - Ви просто не замислювалися над тим, як ефективніше вибудувати з ними відносини

У першій колонці для НВ Бізнес я в загальних рисах описала хто такі трикстери. Сьогодні подивимося на цих персонажів, як на представників бізнесу - найманих працівників і керівників. У чому специфіка, як розпізнати і знешкодити, тобто направити їх невгамовну енергію на користь справи. Ось одна із старовинних, але нестаріючих трикстерських бізнес-історій:

Відео дня

Кожен день Насреддін переводив через кордон осла, під зав'язку навантаженого соломою. Митники знали, що Насреддін відомий контрабандист і кожен раз обшукували його самого, його осла, солому, яку осел віз, але нічого не знаходили. А Насреддін тим часом все багатів і посміювався.

Так тривало з десяток років. поки він не назбирав достатньо, щоб відійти від справ і переїхати жити в інше місто. Через багато років йому зустрівся один з митників, який стільки разів обшукував його.

- Насреддін, тобі вже нічого приховувати, ти більше не контрабандист. Скажи хоч тепер: що ти провозив через кордон тоді, і чому нам ніяк не вдавалося спіймати тебе?

- Я провозив ослів, - відповідав Насреддін.

Так, трикстери - майстри знаходити нестандартні рішення, але...

Ніякі штрафи та інші виховні заходи не змусять цього персонажа виконувати вимоги, які для нього не мають сенсу.

Вони завжди порушують правила і процеси. Це як в законі Паркінсона: все що може бути порушено - рано чи пізно буде порушено. Просто змиріться з цим фактом і вичавлюйте з цього все позитивне або звільніть трикстера. Ніякі штрафи та інші виховні заходи не змусять цього персонажа виконувати вимоги, які для нього не мають сенсу. Він або вона з перших днів без сорому і незважаючи на статуси буде критикувати сформовані правила і, що важливо, пропонувати зміни.

Щоб бізнес як система не перетворився зусиллями співробітника-трикстера на хаос - поясніть в чому цінність правил і процесів, які проблеми з його допомогою вирішуються.

Розуміючи сенс, трикстер якщо і виявиться серед порушників, то порушить тільки букву правила або процесу, зберігши цінність, яку правило або процес забезпечує. Будьте готові до того, що всі формальності, які себе зжили, будуть порушені в особливо збоченій і найдратівливішій для керівника формі.

До речі, будь-який новий співробітник в перші кілька тижнів є ситуативним трикстером. Оскільки не знайомий досконально з усіма процесами до яких має відношення. Фіксуйте і аналізуйте в які моменти і на яких етапах виникають порушення - це один з найпростіших способів закрити очевидні діри в бізнес-процесах, до яких усі звикли.

Що робити трикстеру

1. Якщо не можете утриматися від порушень - вносьте конструктив - ставте запитання про те, заради чого все відбувається так, як відбувається, щоб що? який очікуваний результат? Ставте запитання не тільки керівникам, а й рядовим співробітникам в їх зоні відповідальності. Ви зрозумієте чому так, а не інакше і тоді вам буде простіше прийняти сформовані підвалини або підготувати обґрунтовану і аргументовану пропозицію про те, що і як потрібно змінити.

Трикстери - стартери. Це персонажі, яким цікаво пробувати, запускати, впроваджувати нове, чого ще ніхто не робив. У них це чудово виходить. Правда, потрібно враховувати, що з класичним розумінням планування трикстери не дружать. Зате чудово маневрують серед ризиків і перешкод, що  тут і там виникають, бачать можливості і швидко аналізують вхідну інформацію, що дуже важливо в екстремальних і складних умовах. Але як тільки трикстер розуміє, що мета досяжна, а виникнення перешкод вже не драйвить або в разі, якщо проект стає занадто системним і вимагає великої кількості погоджень - інтерес до проекту або завдання зникає дуже швидко. Для керівника важливо побачити цей момент і переключити проект на більш системного виконавця, а перед трикстером поставити нове завдання - виклик.

2. Насампреред варто визнати для себе той факт, що ви гарні саме для запусків проектів. Навчіться відстежувати в який момент ви втрачаєте інтерес до проекту. Які перші ознаки того, що скоро ви будете готові кинути все і спрямувати свою увагу на нову цікаву для вас ідею і ваша ефективність у бізнесі зросте в рази. При формуванні команди проекту перевірте, щоб поруч з вами був обов'язково хоча б один системний спеціаліст (адміністратор), який зможе взяти на себе рутину і підхопити проект в той момент, коли ви усвідомлюєте, що любов пройшла і пора братися за щось інше.

Трикстери не бояться відповідальності, тому з радістю візьмуть на себе всі ризики проекту. Але коли втрачається інтерес - втрачається і відповідальність.

Трикстери - спринтери - бігуни на короткі дистанції. Їх власний ритм життя дуже високий. Приймають рішення - швидко, починають робити - швидко. Результатів чекають швидких. Перегорають і розчаровуються теж швидко. Трикстери не бояться відповідальності, тому з радістю візьмуть на себе всі ризики проекту. Але коли втрачається інтерес - втрачається і відповідальність.

Щоб цього не відбувалося - важливо будь-який довгий проект або завдання розбити на етапи. На кожному з етапів надихнути викликами і неоднозначністю завдання, хоча з цим трикстери самі справляються. Керівнику важливо показати яким має бути зрозумілий і конкретний результат і звичайно ж мотивувати складністю завдання. А далі - контролювати, тримати руку на пульсі, але пряме втручання звести до мінімуму.

3. Тренуйте терпіння і самомотивацію. Розбивайте всі проекти на дрібні кроки. Визначте який цінний для себе досвід або емоцію ви отримаєте, коли завершите етап, коли завершите проект.

Трикстери - специфічні, але корисні персонажі як в літературі, так і в реальному житті. Але в епоху Homo confusus, людини розгубленої, саме трикстери стають провідниками через нестабільність.

Далі буде

Спеціально для НВ Бізнес

Більше поглядів – у розділі Експерти НВ Бізнес

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X