Трамп відкриває другий фронт

10 квітня 2019, 14:00

Свіжі новини та події фінансового ринку

Президент США вирішив не обмежуватися торговельною війною з Китаєм і кинув виклик Європі. Адміністрація Трампа запропонувала оголосити тарифну війну ЄС. Йдеться про імпорт європейських товарів на суму $11 мільярдів. Тож тепер замість однієї проблеми в зовнішній торгівлі у нас може з'явитися дві. Ринки відреагували відповідно: S&P 500 (-0.61%), Dow Jones (-0.72%) і Nasdaq (-0.56%).

Відео дня

Тільки 2 з 11 секторів S&P 500 закінчили день зростанням: комунальні підприємства (+ 0.26%) і сектор комунікацій (+ 0.02%). Найбільше постраждали індустріальний сектор (-1.40%), енергетика (-1.29%) і споживчі товари не першої необхідності (-0.90%)

US Treasuries трохи зросли в ціні. Прибутковість і дворічних, і десятирічних знизилася на 2 бп, до 2.34% і 2.49% відповідно. Ф'ючерси на WTI знизилися на (-0.5%), до $ 64.48 за барель. US dollar index, що вимірює міць американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, практично не змінився і торгується на рівні 96.64. Пара EUR / USD торгується на рівні 1.1264. Ф'ючерси на золото дещо підросли і торгуються на рівні $1,307.6, за унцію.

Що чекати сьогодні, в середу

Нині ситуація має видатися насиченою і цікавою.

По-перше, до відкриття торгів буде оприлюднено індекс споживчої інфляції, CPI, за березень. За оцінкою Bloomberg, базова інфляція має зрости на 0.2%, порівняно з лютим, і на 2.1%, в річному вимірюванні.

Сьогодні вранці CEO найбільших банків виступатимуть з доповіддю перед Комітетом Конгресу США з фінансової діяльності, розповідаючи про поточний стан справ. Захід приурочений до десятиріччя фінансової кризи, до виникнення якої банки мали безпосередній стосунок. Поміж доповідачів керівники Citigroup, JPMorgan Chase, Morgan Stanley, Bank of America, State Street, Bank of New York Mellon, Goldman Sachs.

Десь в обід будуть оприлюднені протоколи березневого засідання FOMC, що, як очікується, стане більше відомо про те, як далеко готовий зайти ФРС зі своїм нинішнім лібералізмом. Також чимало хто вважає, що протоколи допоможуть усвдомити, що зрештою могло би змусити центральний банк підсилити монетарну політику.

Щодо корпоративних результатів, то сьогодні, до відкриття, їх оголосить Delta Airlines, а після закриття Bed Bath & Beyond. Проте, швидше за все, особливого впливу на ринок вони не справлятимуть. Справжнє відкриття сезону буде в п'ятницю, коли розпочнуть висловлюватися представники банків.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X