Торгові переговори додали оптимізму

17 серпня 2018, 10:53

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Новини про те, що США і Китай відновлюють переговори про торгівлю, нехай і не на найвищому рівні, дали потужний позитивний імпульс ринкам. Звичайно ж, до розв'язання всіх проблем ще дуже далеко, але, все ж, переговори – це краще, ніж війна.

Відео дня

Природно, після таких новин росли Boeing (+ 4.29%) і Caterpillar (+ 3.21%), що активно торгують з Китаєм. Відмінні квартальні результати Walmart (+ 9.33%) і Cisco Systems (2.96%) додали ще більше позитиву. В результаті, всі основні індекси закінчилися підвищенням: S&P 500 (+ 0.79%), Dow Jones (+ 1.58%), Nasdaq (+ 0.42%).

Всі 11 секторів S&P завершили вчорашній день зростанням. Попереду всіх були телекоми (2.01%), споживчі товари першої необхідності (1.52%) і фінансові компанії (+ 1.25%).

Ф’ючерси на WTI зросли на (+ 0.7%), до $65.47, за барель.

Прибутковість US Treasuries зросла. Десятирічні додали 2бп, до 2.87%, а дворічні 1 бп, до 2.62%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.01%), до позначки 96.58. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1378.

Ф’ючерси на золото продовжують падати і торгуються на рівні $1,182.10, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю

З макроекономічних індикаторів сьогодні буде оголошено лише Індекс настроїв покупців, що розраховується Університетом Мічигану. Значення одеського форуму очікується на рівні 97,9, як і в минулому місяці, що ще раз демонструє відмінний стан економіки США.

Квартальні результати, оголошені Nvidia вчора, після закриття торгів, найімовірніше, не додадуть оптимізму ринкам. Результати за другий квартал перевершили очікування аналітиків, але прогнози компанії на поточний квартал не радують. У другому кварталі продажі чіпів "майнерам" криптовалют склали всього $18 мільйонів, що набагато менше очікуваних $100 мільйонів. Більш того, компанія заявила, що продажі "криптомайнерам", взагалі, зійдуть нанівець в найближчому майбутньому.

З великих компаній сьогодні результати оголосить лише Deere & Company.

гарних усім вихідних і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X