Торгівля штовхає ринок вгору

28 серпня 2018, 11:30

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом

Варто було США укласти новий торговельний договір з Мексикою, замість Північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), як ринки відгукнулися новими історичними максимумами: S&P 500 (+ 0.77%), Dow Jones (+ 1.01%) і Nasdaq (+ 0.91%).

Відео дня

Тепер США негайно починає торгові переговори з Канадою, з якою може бути підписаний окремий новий договір. Або, як альтернатива, Канада може приєднатися до американо-мексиканського договору, зробивши його тристороннім. Безумовно, ще одним важливим питанням у сфері зовнішньої торгівлі залишаються відносини з Китаєм, але за словами Трампа "зараз не найкращий час для розмов з Китаєм".

9 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день зростанням. Попереду всіх сировинні (+ 1.47%), фінансові (+ 1.34%) і промислові підприємства (+ 1.22%). Трохи втратили в ціні нерухомість (-0.08%) і комунальний сектор (-0.64%).

Вересневі ф’ючерси на WTI вчора виросли до до $68.08, за барель.

Прибутковість 10-річних US Treasuries збільшилася на 3 бп, до рівня 2.85%. Прибутковість дворічних виросла на 2 бп, до 2.65%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.47%), до позначки 94.63. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1686

Ф’ючерси на золото виросли на 0.2% і торгуються на рівні $1,216.0, за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

Сьогодні будуть оприлюднені три економічних звіти: серпневий звіт The Conference Board про настрої споживачів, звіт S&P/Case-Shiller про ціни на житлову нерухомість і дані річмондської ФРС про виробничу активність у серпні.

Вранці, до відкриття, квартальні результати оголосять Best Buy і Tiffany.

Коротше кажучи – літо, тиша, і ринки продовжують рости на малих обсягах.

Гарного всім тижня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X