Тиша і спокій

9 серпня 2018, 11:33

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Сезон корпоративних результатів поступово підходить до завершення. Результати, що й говорити, чудові. Одні з найкращих за всю історію корпоративної Америки. Чистий прибуток компаній зріс на 25%, у порівнянні з другим кварталом минулого року, а фактичні результати 80% компаній перевищили очікування Волл-стріт, що є найкращим результатом з 2008 року.

Відео дня

Отриманий прибуток активно використовується компаніями для викупу власних акцій. За оцінками Goldman Sachs, обсяг зворотного викупу складе в цьому році рекордний $1 трильйон, що, звичайно ж, сприяє подальшому зростанню ринку.

Але, сезон результатів не вічний, як і ефект від податкової реформи, і при відсутності каталізаторів на ринках запанував повний спокій. Всі індекси закінчили день, практично, без змін: S&P 500 (-0.03%), Dow Jones (-0.18%) і Nasdaq (+ 0.06%). Звичайно ж, сезон відпусток теж відіграє не останню роль.

5 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день підвищенням. Найбільше зростання продемонстрували інформаційні технології (+ 0.28%), фінансовий сектор (+ 0.26%) і охорону здоров'я (+ 0.16%). Найбільше втратили комунальні компанії (-0.54%), енергетика (+ 0.76%) і споживчі товари першої необхідності (-0.77%).

Прибутковість US Treasuries не змінилася: десятирічні - 2.97%, дворічні - 2.67%.

Вересневі ф’ючерси на WTI провалилися на (-3.2%), до $66.94 за барель, після оголошення щотижневого звіту про запаси сирої нафти.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.01%), до позначки 95.01. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1589.

Золото торгується на рівні $1,215.55, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в четвер

Сьогодні, схоже, нас чекає ще один спокійний день.

На економічному фронті будуть оприлюднені щотижневі дані про заявки з безробіття і індекс цін виробників за липень.

Компанії продовжують оголошувати результати, але великих імен, здатних вплинути на ринок, практично, не залишилося.

Гарного літнього дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X