Теsla може стати приватною

8 серпня 2018, 10:13

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Хороші економічні результати і вражаючі досягнення на корпоративному фронті, продовжують перемагати песимістичні настрої, пов'язані з торговими війнами і їх можливими руйнівними наслідками. У другому кварталі, зростання чистого прибутку, в середньому, перевищує 25%. Аналітики підвищують прогнози річного прибутку для багатьох компаній, а разом з ними і можливі оцінки акцій. На хвилі такого оптимізму ринки продовжують рухатися вгору: S&P 500 (+ 0.28%), Dow Jones (+ 0.50%) і Nasdaq (+ 0.31%). Для S&P 500 це вже четвертий день зростання і зараз індекс знаходиться всього за 0.5% від свого історично максимального значення, 2,872.87, досягнутого в січні.

Відео дня

Новиною дня стала Tesla, після твіту Ілона Маска про те, що він подумує про перетворення компанії на приватну за ціною $420 за акцію, і вже знайшов для цього фінансування. Після цього вартість акцій зросла на (+ 10.99%) до $379.57, найвищого значення за останні 11 місяців.

Після закриття торгів у центрі уваги була Walt Disney. Квартальні результати виявилися гіршими за прогнози, проте коментарі СЕО компанії Роберта Айгера щодо поглинання компанії 21st Century Fox, вирівняли ситуацію. Ради директорів обох компаній одноголосно схвалили операцію вартістю $71 млрд, і, на думку Айгера, ефективне використання активів 21st Century Fox дозволить Walt Disney збільшити міжнародні продажі. До того ж, Айгер висловив упевненість в тому, що не буде особливих проблем з продажем спортивного каналу RSN, що належить Fox, що було однією з умов угоди.

В цілому ж, 7 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день в "зеленій" зоні. Найбільше зростання продемонстрували енергетика (+ 0.72%), промислові підприємства (+ 0.70%) і фінансовий сектор (+ 0.44%). Поганим виявився день для споживчих товарів першої необхідності (-0.57%), нерухомості (-0.22%) і комунальних компаній (-0.22%).

Прибутковість десятирічних US Treasuries зросла на 3 бп, до 2.97%, а дворічних на 2 бп, до 2.67%.

Вересневі ф’ючерси на WTI зросли на (+ 0.2%) до $69.17 за барель, після інформації OPEC про несподіване падіння виробництва в Саудівській Аравії.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.25%), до позначки 94.95. Євро підросло щодо долара на 0.35% і пара EUR/USD торгується на рівні 1.1595.

Золото торгується на рівні $1,216.01, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

В цілому, на нас чекає черговий спекотний літній день, спокій якого зможуть похитнути лише непередбачені заяви політиків або якісь несподівані катаклізми.

На корпоративному фронті результати оголосять кілька десятків компаній, але жодна з них не має достатньої ваги, щоб спровокувати якісь драматичні події на ринку.

Гарного всім літнього дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X