Стабільності в світі немає

25 січня 2019, 13:28

Квартальні результати або американо-китайські торгові відносини, "хто більш матері-історії цінніше?"

З одного боку хороші результати, оприлюднені компаніями, з іншого заява міністра торгівлі США Росса про те, що США і Китай «на відстані багатьох миль» з точки зору досягнення угоди. На думку інвесторів, торговельні проблеми на сьогодні є найбільшим геополітичним конфліктом, який тяжіє над ринком акцій. І дійсно, якщо подивитися на динаміку індексів останнім часом, то ступінь кореляції з газетними заголовками на тему відносин двох супердержав, Китаю і США, дуже висока.

Відео дня

Європу, на жаль, теж навряд чи можна назвати джерелом хороших новин. Голова ЄЦБ Маріо Драгі заявив, що «єврозона потребує значного фінансового стимулу», і висловив тривогу щодо перспектив майбутнього економічного зростання.

На тлі всіх цих різношерстих новин, основні індекси закінчили день різноспрямовано: S&P 500 (+0.14%), Dow Jones (-0.09%) і Nasdaq (+0.68%).

3 з 11 секторів S&P 500 закінчили день зниженням: споживчі товари першої необхідності (-1.30%), охорона здоров'я (-0.86%) і сировинні компанії (-0.56%). Попереду інших були інформаційні технології (+0.93%), енергетика (+0.60%) і споживчі товари не першої необхідності (+0.53%).

Лютневі ф'ючерси на WTI зросли на (+1.0%), до $53.13, за барель.

Ціни на US Treasuries зросли. Прибутковість дворічних знизилася на 3 бп до (2.56%). Десятирічні втратили 4 бп - (2.71%).

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.12%) і торгується на позначці 95.88. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1342.

Ф'ючерси на золото трохи впали в ціні - $1,278.7, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю?

Shutdown триває 35 день. Через це відкладається оприлюднення багатьох важливих економічних звітів, і все більше і більше інвесторів починають переживати про негативний вплив shutdown на стан американської економіки і знижувати прогнози. Зокрема, вчора прогноз зростання ВВП США в першому кварталі знизив JP Morgan, з 2.0% до 1.75%, у річному вимірі. Днем раніше те саме зробив Credit Suisse, з 2.1% до 1.9%.

Що стосується корпоративних результатів, то сьогодні більш-менш тихо. З широко відомих імен тільки AbbVie і Colgate-Palmolive. Так що, сподіваюся, що кінець тижня закінчимо без потрясінь.

Гарних вихідних і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо НВ
X