Шостий тиждень зростання поспіль

4 лютого 2019, 10:10

Звіт про ринок праці, головна подія п'ятниці, виявився кращим, ніж очікувалося

Це переконало інвесторів, що економіка не почала гальмувати, і підштовхнуло ринки ще трохи вперед.

Відмінні результати рапортували Exxon (+3.60%) і Chevron (+3.72%), що сприяло зростанню Dow Jones. Хоча і не обійшлося без ложечки дьогтю у вигляді падіння Amazon (-5.38%), яка розчарувала інвесторів обережним прогнозом зростання виторгу і збільшенням витрат у першому кварталі, а це потягнуло вниз Nasdaq.

Відео дня

На сьогодні більш ніж 45% компаній з S&P 500 вже відрапортували, і в 68% випадків фактичні результати виявилися кращими за очікування. Більшість передбачала, що справи в корпоративному світі підуть набагато гірше і тепер «винагороджують» компанії за хороші результати, характеризуючи нинішній сезон, як «обнадійливий».

Загалом же, всі основні індекси закінчили тиждень, вже шостий поспіль, у плюсі: S&P 500 (+1.6%, за тиждень), Dow Jones (+1.3%) і Nasdaq (+1.4%).

6 з 11 секторів S&P 500 закінчили день зростанням. Найбільше додали енергетика (+1.83%), інформаційні технології (+0.61%) і фінансові послуги (+0.51%). Серед тих, хто програв: споживчі товари не першої необхідності (-1.77%), нерухомість (-0.67%) і комунікації (-0.34%).

Березневі ф'ючерси на WTI зросли на (+2.7%), до $55.26, за барель.

Після оптимістичного звіту про ринок праці ціни на US Treasuries знизилися. Прибутковість дворічних зросла на цілих 4 бп, до (2.50%), а десятирічних на 6 бп, до (2.69%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, залишився на позначці 95.31. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1459.

Ф'ючерси на золото, практично, без змін - $1,322.0, за унцію.

Чого чекати на цьому тижні?

У вівторок зі «Зверненням до нації» виступить Трамп. Спочатку виступ планувався в кінці січня, але був відкладений через shutdown. На думку аналітиків, обов'язково буде порушено питання «стіни» на кордоні з Мексикою, і можливо, висунуто вимогу збільшення витрат на інфраструктурні проекти.

Китайські ринки будуть закриті весь тиждень з нагоди Нового року. Незважаючи на зниження ділової активності, інвестори, як і раніше, будуть уважно стежити за будь-якою новою інформацією, що надходить з американо-китайських торгових фронтів.

Сезон корпоративних результатів триває і в понеділок оприлюднить свої результати Google. Протягом тижня до нього приєднаються такі відомі імена, як Walt Disney, General Motors, GlaxoSmithKline, Eli Lilly, Philip Morris і безліч інших.

Гарного тижня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X