Що таке розумне підприємство

21 березня 2019, 19:16

Створення технологій впливає на всі аспекти нашого життя, зокрема роботу. Як використовувати інноваційні розробки собі на користь?

Розумне підприємствоце управлінський підхід, який заохочує використання нових технологій для розвитку бізнеса компанії. Він передбачає, що процес роботи має бути таким же бездоганним, як і продукт, отриманий в результаті цієї праці. Йдеться про використання в роботі штучного інтелекту, машинного навчання, інтернету речей — усіх тих новітніх технологій, що допомагають працювати ефективніше.

Відео дня

Впровадження РП передбачає також те, що користувач у будь-який момент і з будь-якого мобільного пристрою може отримати доступ до системи керування компанією. Сама ж система може:

- пріоритизувати роботу;

- аналізувати поведінку користувача та надавати вже структуровану інформацію;

- надавати рекомендації щодо вирішення проблем компанії;

- обробляти й виконувати прості завдання — ті, які ви б раніше делегували.

Організації завжди потребують нових ідей

Сьогодні перед компаніями стоїть непроста задача — забезпечувати клієнтський досвід нового покоління. Водночас вони потребують нових креативних ідей та рішень, що відповідатимуть вимогам світу, який змінюється щосекунди. Як цього досягти?

Не менше 80% усіх транзакцій у системі повинно бути автоматизовано

Спробуйте звести до мінімуму механічні завдання своїх працівників, звільнивши у такий спосіб час для творчих задач, які потребуватимуть критичного та креативного мислення. Задоволеними тоді залишаться і клієнти, які отримуватимуть якісне обслуговування, і співробітники, які матимуть змогу розвивати та втілювати у роботі творчі та комунікаційні навички.

Підхід розумного підприємства охоплює три основні компоненти:

- Intelligent Suite, що дає співробітникам змогу автоматизувати бізнес-процеси;

- цифрову платформу, що сприяє управлінню даними й інтеграції процесів;

- інтелектуальні технології, що аналізують і надають найбільш точні результати в режимі реального часу.

Ми живемо в епоху інтелекту, і дані – його паливо

Згідно з результатами опитувань компанії Ernst & Young, організації, що впровадили в свою роботу штучний інтелект, здатні швидше аналізувати найрізноманітніші ситуації та приймати більш ґрунтовні рішення. З другого боку, компанії, які вагаються над оцифровуванням роботи, ризикують залишитись позаду. Це ж стосується і підприємств, які впроваджують новітні технології, не маючи стратегії використання.

Що вкладають в поняття розумного підприємства на локальному ринку?

- ERP більше не просто облікова транзакційна система. Отримуючи інформацію з обладнання й датчиків, вона йде безпосередньо в систему і може в режимі реального часу виконувати необхідні транзакції та аналізувати дані.

- Впровадження алгоритмів машинного навчання в усі сфери діяльності компанії. Сьогодні не менше 80% усіх транзакцій у системі повинно бути автоматизовано за допомогою штучного інтелекту.

- Впровадження технологій блокчейн, наприклад, для створення смарт-контрактів.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

- Впровадження цифрового помічника та технології чат-ботів, що дасть змогу кардинально змінити способи взаємодії користувача з системою.

Як РП змінює роботу компаній

Впровадження РП дозволяє компаніям тісно пов’язати аналітику зі семантичним і логічним процесами обробки. Це призводить до зниження вартості, зменшення ризиків та отримання надійних даних, які забезпечують глибше розуміння бізнесу.

Такі прогресивні аналітичні засоби як обробка природної мови, чат-боти, штучний інтелект і машинне навчання відкривають доступну, але безпечну точку входу, щоб ставити запитання й отримувати переваги від комплексної, миттєвої та контекстної інформації на будь-якому пристрої.

Оскільки все більше підприємств впроваджують інструменти й технології за використання AI, іншим компаніям доводиться наслідувати їхній приклад, щоб залишатися конкурентоспроможними та покращувати якість своїх продуктів і послуг.

Саме тому підприємства будь-якого розміру повинні впроваджувати стратегічні ініціативи, базуючись не тільки на інстинктах і передчуттях. Лише інформація, що ґрунтується на достовірних даних, є основою для різноманітних тактичних і стратегічних операцій.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Показати ще новини
Радіо NV
X