Что такое умное предприятие

21 марта 2019, 19:16

Создание технологий влияет на все аспекты нашей жизни, в том числе работу. Как использовать инновационные разработки в свою пользу?

Розумне підприємствоце управлінський підхід, який заохочує використання нових технологій для розвитку бізнеса компанії. Він передбачає, що процес роботи має бути таким же бездоганним, як і продукт, отриманий в результаті цієї праці. Йдеться про використання в роботі штучного інтелекту, машинного навчання, інтернету речей — усіх тих новітніх технологій, що допомагають працювати ефективніше.

Видео дня

Впровадження РП передбачає також те, що користувач у будь-який момент і з будь-якого мобільного пристрою може отримати доступ до системи керування компанією. Сама ж система може:

- пріоритизувати роботу;

- аналізувати поведінку користувача та надавати вже структуровану інформацію;

- надавати рекомендації щодо вирішення проблем компанії;

- обробляти й виконувати прості завдання — ті, які ви б раніше делегували.

Організації завжди потребують нових ідей

Сьогодні перед компаніями стоїть непроста задача — забезпечувати клієнтський досвід нового покоління. Водночас вони потребують нових креативних ідей та рішень, що відповідатимуть вимогам світу, який змінюється щосекунди. Як цього досягти?

Не менше 80% усіх транзакцій у системі повинно бути автоматизовано

Спробуйте звести до мінімуму механічні завдання своїх працівників, звільнивши у такий спосіб час для творчих задач, які потребуватимуть критичного та креативного мислення. Задоволеними тоді залишаться і клієнти, які отримуватимуть якісне обслуговування, і співробітники, які матимуть змогу розвивати та втілювати у роботі творчі та комунікаційні навички.

Підхід розумного підприємства охоплює три основні компоненти:

- Intelligent Suite, що дає співробітникам змогу автоматизувати бізнес-процеси;

- цифрову платформу, що сприяє управлінню даними й інтеграції процесів;

- інтелектуальні технології, що аналізують і надають найбільш точні результати в режимі реального часу.

Ми живемо в епоху інтелекту, і дані – його паливо

Згідно з результатами опитувань компанії Ernst & Young, організації, що впровадили в свою роботу штучний інтелект, здатні швидше аналізувати найрізноманітніші ситуації та приймати більш ґрунтовні рішення. З другого боку, компанії, які вагаються над оцифровуванням роботи, ризикують залишитись позаду. Це ж стосується і підприємств, які впроваджують новітні технології, не маючи стратегії використання.

Що вкладають в поняття розумного підприємства на локальному ринку?

- ERP більше не просто облікова транзакційна система. Отримуючи інформацію з обладнання й датчиків, вона йде безпосередньо в систему і може в режимі реального часу виконувати необхідні транзакції та аналізувати дані.

- Впровадження алгоритмів машинного навчання в усі сфери діяльності компанії. Сьогодні не менше 80% усіх транзакцій у системі повинно бути автоматизовано за допомогою штучного інтелекту.

- Впровадження технологій блокчейн, наприклад, для створення смарт-контрактів.

poster
Дайджест главных новостей
Бесплатная email-рассылка только лучших материалов от редакторов NV
Рассылка отправляется с понедельника по пятницу

- Впровадження цифрового помічника та технології чат-ботів, що дасть змогу кардинально змінити способи взаємодії користувача з системою.

Як РП змінює роботу компаній

Впровадження РП дозволяє компаніям тісно пов’язати аналітику зі семантичним і логічним процесами обробки. Це призводить до зниження вартості, зменшення ризиків та отримання надійних даних, які забезпечують глибше розуміння бізнесу.

Такі прогресивні аналітичні засоби як обробка природної мови, чат-боти, штучний інтелект і машинне навчання відкривають доступну, але безпечну точку входу, щоб ставити запитання й отримувати переваги від комплексної, миттєвої та контекстної інформації на будь-якому пристрої.

Оскільки все більше підприємств впроваджують інструменти й технології за використання AI, іншим компаніям доводиться наслідувати їхній приклад, щоб залишатися конкурентоспроможними та покращувати якість своїх продуктів і послуг.

Саме тому підприємства будь-якого розміру повинні впроваджувати стратегічні ініціативи, базуючись не тільки на інстинктах і передчуттях. Лише інформація, що ґрунтується на достовірних даних, є основою для різноманітних тактичних і стратегічних операцій.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Показать ещё новости
Радіо NV
X