Ще один день зростання

21 лютого, 12:43
971
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нехай невеликого, але зростання

Головною темою вчорашнього дня стали протоколи засідання, FOMC, комітету ФРС, який ухвалює рішення щодо монетарної політики. Як випливало з протоколів, думки членів комітету розділилися щодо того, чи варто підвищувати ставку в 2019.

Отож, основний висновок  ФРС проявить «терпіння» і не буде рубати зопалу і, найімовірніше, припинить скорочення обсягу облігацій на своєму балансі в другій половині року. В принципі, хороші новини, зокрема для України, якій дуже потрібні гроші, і що дешевшими вони будуть, то краще.

Таких новин було цілком достатньо, щоб усі індекси завершили день у плюсі: S&P 500 (+0.18%), Dow Jones (+0.24%) і Nasdaq (+0.03%). До речі, для Nasdaq це вже восьма поспіль переможна торгова сесія. Востаннє таке траплялося в серпні минулого року.

7 з 11 секторів S&P 500 завершили день підвищенням. Попереду всіх сировинні компанії (+1.7%), фінансовий (+0.6%) та індустріальний сектори (+0.7%). З втратами день завершили нерухомість (-0.7%), охорона здоров'я (-0.1%), споживчі товари першої необхідності (-0.1%) і комунікації (-0.1%).

Березневі ф'ючерси на WTI продовжують зростати. Вчора вони додали в ціні (+1.5%), дотягнувши до $56.92, за барель.

Ціни на US Treasuries практично не змінилися. Прибутковість і дворічних, і десятирічних становить, відповідно, (2.50%) і (2.65%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, майже не змінився - 96.297. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1334.

Ф'ючерси на золото трохи знизилися і торгуються на рівні $1,336.1, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

На поточний момент ф'ючерси на всі основні індекси «в зеленому».

Трохи оптимізму додала Європа. Індекси PMI у Франції і Німеччині виявилися вищими за очікувані, що може бути сприйнято як сигнал, що європейська економіка починає поступово відроджуватися.

Сьогодні, в США, теж будуть оприлюднені різні PMI, виробничий, сфери послуг і об'єднаний (composite PMI), за лютий, що безумовно має вплинути на ринок, адже PМI вважається одним з важливих випереджальних індикаторів стану економіки.

Що стосується корпоративних результатів, то сьогодні на нас чекає багато відомих імен, серед яких Domino's Pizza, Wendy's, Baidu, Dropbox, Hewlett Packard і Roku.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Журнал НВ (№10)

Момент істини

Шість головних претендентів на президентське крісло відповіли НВ на сім запитань — політичних, світоглядних і особистих

Читати журнал українською