Ще один день зростання

21 лютого 2019, 12:43

Нехай невеликого, але зростання

Головною темою вчорашнього дня стали протоколи засідання, FOMC, комітету ФРС, який ухвалює рішення щодо монетарної політики. Як випливало з протоколів, думки членів комітету розділилися щодо того, чи варто підвищувати ставку в 2019.

Відео дня

Отож, основний висновок  ФРС проявить «терпіння» і не буде рубати зопалу і, найімовірніше, припинить скорочення обсягу облігацій на своєму балансі в другій половині року. В принципі, хороші новини, зокрема для України, якій дуже потрібні гроші, і що дешевшими вони будуть, то краще.

Таких новин було цілком достатньо, щоб усі індекси завершили день у плюсі: S&P 500 (+0.18%), Dow Jones (+0.24%) і Nasdaq (+0.03%). До речі, для Nasdaq це вже восьма поспіль переможна торгова сесія. Востаннє таке траплялося в серпні минулого року.

7 з 11 секторів S&P 500 завершили день підвищенням. Попереду всіх сировинні компанії (+1.7%), фінансовий (+0.6%) та індустріальний сектори (+0.7%). З втратами день завершили нерухомість (-0.7%), охорона здоров'я (-0.1%), споживчі товари першої необхідності (-0.1%) і комунікації (-0.1%).

Березневі ф'ючерси на WTI продовжують зростати. Вчора вони додали в ціні (+1.5%), дотягнувши до $56.92, за барель.

Ціни на US Treasuries практично не змінилися. Прибутковість і дворічних, і десятирічних становить, відповідно, (2.50%) і (2.65%).

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, майже не змінився - 96.297. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1334.

Ф'ючерси на золото трохи знизилися і торгуються на рівні $1,336.1, за унцію.

Чого чекати сьогодні?

На поточний момент ф'ючерси на всі основні індекси «в зеленому».

Трохи оптимізму додала Європа. Індекси PMI у Франції і Німеччині виявилися вищими за очікувані, що може бути сприйнято як сигнал, що європейська економіка починає поступово відроджуватися.

Сьогодні, в США, теж будуть оприлюднені різні PMI, виробничий, сфери послуг і об'єднаний (composite PMI), за лютий, що безумовно має вплинути на ринок, адже PМI вважається одним з важливих випереджальних індикаторів стану економіки.

Що стосується корпоративних результатів, то сьогодні на нас чекає багато відомих імен, серед яких Domino's Pizza, Wendy's, Baidu, Dropbox, Hewlett Packard і Roku.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X