Секс, центробанки і технології

31 липня 2018, 11:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Акції технологічних компаній, які принесли нам стільки радості і заробили стільки грошей останнім часом, схоже, стають джерелом розчарування. Третю торгову сесію поспіль технологічний сектор тягне ринки вниз: S&P 500 (-0.58%), Dow Jones (-0.57%) і Nasdaq (-1.39%).

Відео дня

Велика п'ятірка FAANG вся в "червоному": Facebook (-2.19%), Amazon (-2.09%), Apple (-0.56%), Netflix (-5.70%), Google (-1.82%). Як шкода, що ми зараз в самому кінці, а не де-небудь на початку бичачого ринку, коли подібне падіння можна було б розцінювати, як відмінну можливість для покупки.

Лише 4 з 11 секторів S&P 500 закінчили вчорашній день підвищенням: телекоми виросли на (+ 1.95%), після того BofA Merrill Lynch підвищив рекомендацію щодо AT&T (+ 2.96%), енергетика на (+ 0.84%), на тлі зростання цін на нафту, і охорона здоров'я на (+ 0.10%). Найгірший результат у технологічного сектора (-1.78%), за яким слідують промислові підприємства (-0.94%) і споживчі товари не першої необхідності (-0.78%).

Вересневі ф'ючерси на WTI зросли на (+ 2.1%), до $70.13.

Ціни на американські державні облігації знизилися в очікуванні сьогоднішньої заяви Центрального банку Японії про подальшу монетарну політику. Прибутковість 10-річних US Treasuries протягом дня досягала 2.991%, але, в кінцевому підсумку, зупинилася на рівні 2.98%. Дворічні знизилися на 1 бп, до 2.66%. Таким чином, спред прибутковості становить 32 бп.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, у понеділок знизився на (-0.42%), до позначки 94.07. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.172.

Золото вчора знизилося в ціні до $1,224.38 за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

День почався не з найоптимістичніших новин. Китайський виробничий Purchasing Manager's Index (PMI), що відображає активність виробничого сегмента економіки, виявився нижче, ніж очікувалося. Фактичне значення склало 51.2, в порівнянні з прогнозом на рівні 51,3 і червневим показником 51.5. Що стосується PMI у сфері послуг, то він теж знизився до 54.0, з 55.0 у червні. Звичайно, це не катастрофа, адже PMI вище 50 означає зростання, але все ж...
Сьогодні розпочинається дводенне засідання FOMC, комітету ФРС, що відповідає за підвищення ставок. Але заява за результатами засідання буде лише завтра.

На корпоративному фронті пікантності додає скандал в медіа-гіганті CBS (-5.05%), голова якого Ліс Мунвес був звинувачений у сексуальних домаганнях і тепер його долю буде вирішувати рада директорів компанії.

Ну і, звичайно ж, сьогодні, після закриття, чекаємо квартальних результатів Apple. Найбільший інтерес становлять прогнози керівництва, а також, цікаво глянути на динаміку доходів від продажу послуг. Сподіваємося, що Apple не підведе і зробить рахунок 3:2, на користь тих компаній з FAANG, чиї результати виправдали очікування інвесторів. Нагадаємо, що це були Amazon і Google.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X