Ринок падає, на сцені Facebook і Apple

30 жовтня 2018, 11:08

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Потужного старту американського ринку вистачило лише на половину торгової сесії. Після вражаючого зростання в понеділок вранці, вже після обіду всі основні індекси рушили в "червону" зону. Основні загрози для ринку, а серед них і проблеми зовнішньої торгівлі, нікуди не поділися. Причиною вчорашнього падіння ринків стала інформація про те, що якщо лідери Китаю і США не зможуть домовитися про підходи у зовнішній торгівлі, під час майбутньої зустрічі G-20, то США введуть нові тарифи на китайський імпорт, що залишився, обсягом $257 млрд. Після таких новин всі основні індекси завершили день падінням: S&P 500 (-0.66%), Dow Jones (-0.99%), Nasdaq (-1.63%). До речі, для S&P 500 це 17-те падіння протягом останніх 21 торгових сесій. Не дуже оптимістично, потрібно визнати.

Відео дня

Вражаючих втрат зазнала п'ятірка FAANG: Facebook (-2.2%), Amazon (-6.3%), Apple (-1.9%), Netflix (-5.0%), Google (-4.8%). Схоже, що стрімкий зліт технологічних компаній перетворився на таке ж стрімке падіння.

6 з 11 секторів S&P 500 завершили день з втратами. Більше за інших постраждали індустріальний сектор (-1.68%), технології (-1.81%) і енергетика (-1.88%). У плюсі ​​завершили "захисні" сектори: споживчі товари першої необхідності (+1.07%), комунальний сектор (+1.35%) і нерухомість (+1.56%).

Грудневі ф'ючерси на WTI у п'ятницю впали на (-0.8%), до $67.04.

Прибутковість US Treasuries трохи зросла. І десятирічні, і дворічні додали по 1 бп, до, відповідно, 3.09% і 2.82%.

U.S. dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, зріс на (+0.35%), до позначки 96.37. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1375.

Ф'ючерси на золото практично не змінилися і торгуються на рівні $1,227.9, за унцію.

Чого чекати сьогодні, у вівторок?

О 10 ранку, за східним часом, у Нью-Йорку, Apple презентуватиме свої нові продукти: iPad, MacBook Air, MacMini і, можливо, AirPods. Точний перелік новинок до кінця не відомий, і цілком імовірно, що компанія може здивувати шанувальників чимось несподіваним. Ну і, хочеться вірити, що в четвер Apple вразить інвесторів своїми квартальними результатами.

Головною подією дня стануть результати Facebook, які буде оголошено після закриття. У порівнянні з максимальними значеннями, досягнутими влітку, ціна на акції компанії впала на 35%. Ще один промах напевно стане для Facebook дуже болючим, як, втім, і для всього ринку, який поступово сповзає у "ведмежу" зону.

Також сьогодні результати оголошують General Electric, Mastercard, Coca-Cola, Under Armour, Pfizer і eBay.

Отже, нас чекає ще один день, насичений важливими подіями.

Вдалих вам інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X