Ринок падає, FAANG зростає

31 серпня 2018, 11:31

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Торгові війни, перемир'я і пакти про ненапад стали головною рушійною силою ринків капіталу на цьому тижні. Оптимізм щодо угоди з Мексикою і активних переговорів з Канадою, які можуть завершитися вже до кінця тижня, вчора трохи розвіявся після того, як президент США висловився про торгівлю з Китаєм. Зокрема, президент Трамп хоче ввести нові тарифи на китайський імпорт обсягом $200 млрд вже на наступному тижні. Це буде найбільш значущим ударом по американо-китайській торгівлі з боку Америки, з самого початку торгової війни. Звичайно ж, такі перспективи не викликали радості у інвесторів і, як наслідок, чотириденне зростання ринку вчора закінчилося падінням: S&P 500 (-0.44%), Dow Jones (-0.53%) і Nasdaq (-0.26%).

Відео дня

Але, що примітно, на тлі загального падіння ринку чотири представники FAANG продовжили зростати: Amazon (+ 0.21%) вперше перевалив за $2 тис. Росли також Facebook (+ 0.99%), Apple (+ 0.92%) і Netflix (+ 0.80%), і тільки Google пішов у червону зону (-0.81%)

Продовжили падіння ринки, що розвиваються. Турецька ліра (-4.5% до US $) і Аргентинський песо (-7.4% до US $) знову втрачали в ціні і навіювали спогади про далеку Азіатську кризу 1997 року.

10 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день у "червоній" зоні. Сировинні компанії (-1.25%), індустріальні (-0.77%) і споживчі товари не першої необхідності (-0.61%) стали лідерами падіння. Встояли лише комунальні підприємства (+ 0.13%).

Ф’ючерси на WTI вчора виросли на (+ 1.1%) до $70.25, за барель.

Прибутковість 10 літніх US Treasuries знизилася на 2 бп, до рівня 2.85%. Прибутковість дворічних знизилася на 1бп, до 2.64%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (+ 0.3%), до позначки 94.74. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1676.

Ф’ючерси на золото виросли і торгуються на рівні $1,213.10, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю

У фокусі уваги будуть переговори про торгівлю з Канадою, в спробі двох країн переформатувати угоду NAFTA.

Сьогодні очікується звіт University of Michigan про споживчі настрої в серпні.

Також буде оприлюднено Chicago PMI. Очікується, що він продемонструє продовження економічної експансії в регіоні (The Midwest).

Значущих корпоративних новин сьогодні не передбачається.

Гарних всім вихідних і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X