Ринки зростають, але впевненості менше

7 серпня 2018, 10:49

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Почавши вчорашню торговельну сесію з падіння, ринки швидко отямилися і закінчили день зростанням: S&P 500 (+ 0.35%), Dow Jones (+ 0.16%) і Nasdaq (+ 0.61%). Примітно, що для Nasdaq – це вже п'ята "зелена" торгова сесія поспіль.

Відео дня

Квартальні результати компаній продовжують радувати, і якщо позитивні сюрпризи на рівні показників чистого прибутку можна легко пояснити результатами податкової реформи, то зростання виручки, звичайно ж, свідчить про те, що американська економіка і її приватний сектор перебувають у відмінному стані.

Але, незважаючи на загальний оптимізм багато інвесторів все ж виявляють побоювання, пов'язані з тим, що економіка і ринки перебувають у останній фазі зростання. На думку аналітиків, технічні індикатори свідчать про необхідність виявляти обережність. Зокрема, все менше компаній досягають цінових максимумів, але все більше торгуються на мінімальних рівнях за останні 52 тижні.

9 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день в "зеленій" зоні. Найбільше зростання продемонстрували споживчі товари не першої необхідності (+ 0.67%), за ними слідували технологічні (+ 0.59%) і фінансові компанії (+ 0.43%). Зниженням завершили день нерухомість (-0.24%) і телекоми (-0.09%).

Прибутковість десятирічних US Treasuries знизилася на 1 бп, до 2.94%, а дворічні залишилися на колишньому рівні – 2.65%.

Вересневі ф’ючерси на WTI зросли на (+ 0.8%) до $69.01 за барель, після того, як Білий дім оголосив про введення санкцій проти Ірану.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, виріс на (+ 0.2%), до позначки 95.19, що є найвищим значенням за останні 13 років. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.157.

Золото трохи зросло, до $1,216.29 за унцію, але сильний долар і очікуване підвищення ставок не сприяють зростанню попиту на дорогоцінні метали.

Чого чекати сьогодні, у вівторок

На геополітичному фронті як і раніше актуальними залишаються побоювання, пов'язані з міжнародною торгівлею і тарифами. За інформацією китайських ЗМІ, Піднебесна добре готова до війни і зовсім не збирається здаватися на милість Трампа. До торгових хвилювань додалися і переживання, пов'язані з санкціями проти Ірану.

З макроекономічних новин сьогодні очікується звіт про кількість вакансій на американському ринку праці.

На корпоративному фронті в центрі уваги буде Disney, рапортують сьогодні, після закриття.

Гарного всім літнього дня і вдалих інвестицій!

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X