Схибить Netflix чи ні

16 жовтня 2018, 10:38

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і що від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Учора ринок ніяк не міг визначитися з напрямком руху, зважуючи й оцінюючи можливі наслідки торгових воєн, досягнення американської економіки і перспективи сезону квартальних результатів. Отже, наприкінці торгової сесії індекси рушили на «південь» і закінчили день у червоній зоні: S & P 500 (-0.59%), Dow Jones (-0.35%), Nasdaq (-0.88%). S & P 500 завершив день нижче лінії 200-денного змінного середнього.

Відео дня

7 із 11 секторів S & P 500 закінчили день втратами. Найбільше постраждав технологічний сектор (-1.64%), який потягнули вниз Apple (-2.14%) і Microsoft (-1.80%). Також більше за інших втратили енергетика (-0.82%), через падіння цін на нафту, й охорона здоров'я (-0.77%). Трійка переможців виглядає так: споживчі товари першої необхідності (+ 0.60%), нерухомість (0.51%) і комунальні підприємства (0.35%)

Прибутковість десятирічних US Treasuries зросла на 2 бп, до 3.16%. Дворічні виросли на 1 бп, до 2.85%.

Листопадові ф'ючерси на WTI зросли на (+ 0.6%), до $71.78 за барель, навіть незважаючи на негаразди між США і Саудівською Аравією, після зникненняі ймовірного вбивства журналіста Washington Post, Джамала Кашогі.

US dollar index, що вимірює міць американської валюти стосовно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.1%) до позначки 95.09. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1572.

Ф'ючерси на золото торгуються на рівні $1,228.9, за унцію.

Що чекати сьогодні, у вівторок.

З макроекономічних новин нас чекають дані про промислове виробництво і використання виробничих потужностей, а також про вакантні робочі місця.

Подією дня сьогодні має стати звіт про результати третього кварталу, від Netflix, який буде оприлюднено після закриття. Компанія не виправдала очікувань у другому кварталі, не досягнувши прогнозних величин за кількістю нових передплатників. Очікується, що в третьому кварталі цей показник має сягнути 5.3 мільйона. Якщо «Акелла промахнеться» знову, то, побоююся, за нинішніх умов пощади від ринку Netflix чекати не варто. За п'ять років акції компанії виросли на 600%, що, безумовно, свідчить про прихильність інвесторів до компанії, але кожен "любовний" роман рано чи пізно закінчується.

Також сьогодні результати оголосять Goldman Sachs, Morgan Stanley, Johnson & Johnson, IBM й інші менш відомі компанії, тож день обіцяє бути цікавим.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X