Ринкам потрібен імпульс

29 серпня 2018, 11:52

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Порушення від нового торгового договору з Мексикою, початок торгових переговорів з Канадою, заспокійливі промови Джерома Пауелла в Jackson Hole, все це разом, і далі тримає ринки на історичних максимумах: S&P 500 (+ 0.03%), Dow Jones (+ 0.06%) і Nasdaq (+ 0.15%).

Відео дня

Але, імпульс стає слабкішим, і ринку потрібні нові історії, що збуджують уяву. А таких все менше, враховуючи, що економіка на піку, а корпоративні результати просто фантастичні. Куди вже краще?! Здивувати інвесторів стає все важче, в той же час багато хто розуміє, що, купуючи на нинішніх рівнях, заробити в довгостроковій перспективі буде дуже непросто. Тож очікування майбутньої рецесії як і раніше сильні. Ось тільки б знати точно, коли вона почнеться.

Незважаючи на те, що всі індекси закінчили день в зеленій зоні, лише 4 з 11 секторів S&P завершили вчорашній день зростанням: нерухомість (+ 1.19%), технологічний сектор (+ 0.21%), споживчі товари не першої необхідності (+ 0.18%) і охорона здоров'я (+ 0.09%). Найбільше втратили в ціні телекоми (-0.48%), енергетика (-0.45%) і сировинні компанії (-0.35%).

Ф’ьючерси на WTI вчора знизилися на (-0.49%) до $68.53, за барель.

Прибутковість 10-річних US Treasuries збільшилася на 2 бп, до рівня 2.87%. Прибутковість дворічних залишилася на колишньому рівні - 2.65%.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, знизився на (-0.29%), до позначки 94.41. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1682.

Ф’ючерси на золото впали на (-0.74%) і торгуються на рівні $1,207.00, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в середу

Сьогодні буде оприлюднено головний економічний звіт тижня: друга оцінка ВВП за другий квартал. Аналітики очікують зростання в 4%, що трохи нижче першої оцінки в 4,1%.

Квартальні результати оголосять Brown-Forman, salesforce.com, PVH, American Eagle, Express і Dick's Sporting Goods. Упевнений, що більшість з цих імен вам ні про що не говорить. Сезон квартальних результатів, de facto, можна вважати закритим.

Тож, за відсутності новин пропоную просто насолодитися кінцівкою літа. А то потім, коли новини будуть сипатися, як сніг на голову, часу для насолод може і не бути. До речі, один досвідчений інвестор якось дуже образно сказав, що "Recessions can rain from clear blue skies". У нас це називається "громом серед ясного неба".

Тож, насолоджуємося спокоєм, і готуємося добре заробити на рецесії.

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X