Попереду вибоїста дорога

12 жовтня 2018, 10:43

Як ці та інші події позначилися на світових фінансових ринках, і чого від них очікувати інвесторам найближчим часом.

Незважаючи на "зелений" початок торгової сесії до кінця дня все знову було в червоному: S&P 500 (-2.06%), Dow Jones (-2.13%), Nasdaq (-1.25%). Для S&P 500 це був шостий день падіння поспіль. Більш того, значення індексу перетнуло лінію 200-денного змінного середнього, що вважається "ведмежим" сигналом, і, в цілому, практично всі досягнення з початку року були зведені нанівець. Зараз зростання S&P 500 з початку року становить лише 2.0%. Для Dow Jones картинка ще гірша: 200-денне ковзне середнє також "пробито", а зростання з початку року становить лише 1.3%.

Відео дня

Стан ринку чудово характеризує фраза зі свіжого аналітичного звіту UBS: "Зростання американської економіки вражає, але не можна не визнати, що ми знаходимося в кінці економічного циклу, ставки ростуть, волатильність збільшується і попереду нас чекає вибоїста дорога".

Всі 11 секторів S&P 500 закінчили день втратами. Більше за всіх постраждали нерухомість (-2.91%); фінансовий сектор (-2.93%), слідом за падаючою прибутковістю облігацій, і енергетика (-3.09%), на тлі падіння цін на нафту.

Прибутковість десятирічних US Treasuries різко знизилася на 9 бп, до 3.13%. Дворічні втратили 1 бп і торгуються на рівні 2.85%. Крива знову почала вирівнюватися, що, як ми добре знаємо, є провісником економічного спаду, в цілому, і зменшуючи спред між ставками за кредитами і депозитами погано позначається на банківському секторі зокрема.

Листопадові ф'ючерси на WTI знизилися на (-3.0%), до $70.97 за барель.

US dollar index, що вимірює силу американської валюти відносно кошика з шести основних світових валют, продовжує падати третій день поспіль і знизився на (-0.5%) до позначки 95.03. Пара EUR/USD торгується на рівні 1.1592.

Слідом за триваючою корекцією на ринку акцій ф'ючерси на золото продовжують рости і досягли $1,222.3, за унцію.

Чого чекати сьогодні, в п'ятницю.

Сьогодні великий старт нового сезону квартальних результатів дадуть банки: JP Morgan, Wells Fargo, Citigroup і PNC Financial. Всі результати будуть оголошені вранці, до відкриття біржової сесії, що, найімовірніше, і задасть тон торгівлі. У нинішніх умовах здивувати інвесторів стає все важче і будь-який промах, навіть маленький, найімовірніше, викличе різку негативну реакцію у інвесторів. Тож, фокус на банки.

Ну і, як і раніше, як сказав один з інвесторів, "в центрі уваги ринку сам ринок". Чи продовжить він падати сьомий день поспіль чи візьме вихідний?!

Гарного всім дня і вдалих інвестицій!

Показати ще новини
Радіо NV
X