Планування відпусток

5 червня 2018, 09:00

Літо традиційно вважається часом відпусток. При чому, планування відпочинку хоч і клопітке, але дуже приємне заняття.

І важливим етапом підготовки є серед іншого і завчасне оповіщення роботодавця про дати вашої відсутності. Ми запитали, як саме українці планують відпустки.

Аналіз відповідей учасників опитування показав, що:

Відео дня

  • 56% респондентів зазначили, що в їхніх компаніях є практика складання графіка відпусток на наступний рік;
  • 44% – сказали, що заздалегідь час відпустки не планують (у всякому разі не попереджають про це роботодавця), а роблять це вже ближче до бажаного для відпочинку періоду.

Що стосується питання, чи проблематично взяти відпустку, відповіді респондентів розподілилися наступним чином: 49% відповіли, що особливих проблем не виникає, але за умови, що роботодавець був попереджений заздалегідь. Враховувати навантаження колег і розподіл функціоналу, перш ніж будувати якісь плани на відпочинок, доводиться 23% опитаних. Для 13% піти у відпустку зовсім не проблематично. А 12% зазначають, що в їхніх компаніях на належний їм відпочинок практично не відпускають.

Якщо ж говорити про період, який є пріоритетним та найбільш типовий для відпусток, то 72% респондентів обирають саме літо. 12% респондентів зазвичай відпочивають від роботи навесні, і приблизно стільки ж — восени. І всього лише 5% зазвичай беруть відпустку взимку.

Показати ще новини
Радіо NV
X