Питання звільнення у цифрах

8 травня 2018, 16:00

Звільнення та/або скорочення є частиною робочого процесу. Що роблять співробітники по відношенню до компанії, з яких їх було звільнено, і яку допомогу хотіли б отримати у разі скорочення від свого роботодавця.

86% опитаних протягом свого трудового шляху мали досвід звільнення/потрапляли під скорочення. Окрім того, 44% респондентів змінюють роботу раз на 2-4 роки. При цьому 18% роблять це набагато рідше – раз на 5-7 років. Тих, хто змінює місце роботи в середньому раз на рік, виявилося 13%. Ще менше виявилося тих, хто ніколи в житті не змінював роботу, – 5%.

Відео дня

Якщо говорити про найпоширеніші причини звільнення, то це:

  • за власним бажанням – 59%;
  • у зв’язку зі скороченням штату – 29%;
  • реорганізація компанії – 20%;
  • закриття офісу – 13%.

Щодо менше розповсюджених причини, то майже кожному десятому доводилося йти з роботи у зв’язку із невдоволенням керівництва якістю виконуваної роботи. 4% стикалися із ситуаціями, коли не проходили випробувальний термін.

Йшли з компанії без жодного негативу – ні явного, ні прихованого – лише 30% респондентів. Тоді як дві третини опитаних зазначили, що в них залишались неприємні почуття стосовно колишніх роботодавців.

Негатив, який відчували респонденти по відношенню до колишнього роботодавця, мав свої наслідки. 66% тих, хто йшов із компанії з неприємним осадом у душі, потім погано відгукувалися про компанію, що їх звільнила. 9% - писали непозитивні відгуки в Інтернеті, 5% - подавали в суд.

Негативний ефект від звільнень може бути зменшений у випадках, коли компанія надає якусь допомогу співробітникам, що підпадають під звільнення/скорочення. Найбільш бажаною допомогою з точки зору співробітників є фінансова компенсація, надання рекомендацій та психологічна підтримка. Причому ТОП-3 очікувань збігаються для двох категорій працівників: тих, кому доводилося потрапляти під звільнення, і тих, кому не доводилося.

Показати ще новини
Радіо NV
X